"Jelgava/LLU" izbraukumā sarūgtina "Ķekavas" basketbolistus

Pēc neveiksmīgas pirmās ceturtdaļas, ar lielu niknumu un cīņas sparu "Jelgava/LLU" basketbolisti aizvadīja ļoti pārliecinošas trīs nākamās ceturtdaļas un guva panākumu ar 94:71 pār BK "Ķekava", atkarojot Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta līderpozīcijas.

Mājinieki iesāka spēli ar 7:0 izrāvienu, ko ar precīzu metienu apturēja Armands Seņkāns. "Ķekavas" basketbolisti nepilnās trīs minūtes punktu ražu dubultoja, taču jelgavniekiem uzbrukums nevedās – 15:4. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 25:16, par labu mājiniekiem. Otrajā ceturtdaļā "Jelgava/LLU" basketbolisti sparīgi atspēlējās. Viesi realizēja ceturksnī sešus tālmetienus, kopumā gūstot 26 punktus un ejot lielajā pārtraukumā jelgavnieki jau atradās vadībā ar 42:41.

Otrais puslaiks iesākās ar Andra Justoviča bumbas triecienu grozā no augšas, kas vēlreiz apliecināja Jelgavas basketbolistu lielo apņēmību. Pēc trim nospēlētām minūtēm Edgara Tetera vadītie vīri bija atguvuši minimālu pārsvaru 47:46. Tomēr prieki bija īsi. Uldis Feldmanis, Armands Seņkāns un Reinis Avotiņš guva katrs pa diviem punktiem un viesi atradās vadībā ar 52:47, bet trešo ceturtdaļu Gata Justoviča vadītie vīri noslēdza ar 62:57.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā kārtīgu naglu pretinieku zārkā ietrieca Andris Justovičs, kurš realizēja divus tālmetienus un Armands Seņkāns, kurš pievienoja vēl vienu precīzu raidījumu, veicot 9:0 izrāvienu. "Ķekavas" basketbolisti tā arī īsti nespēja atgūties un "Jelgava/LLU" izcīnīja pārliecinošu uzvaru 94:72.

A.Justovičs kopumā spēlē atzīmējās ar 20 gūtajiem punktiem, realizējot sešus no astoņiem tālmetieniem. Otro spēli pēc kārtas ražens sniegums Kalvim Krūmiņam, kurš guva 19 punktus, izcīnīja 11 atlecošās bumbas un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt 14+10 Armanda Seņkāna kontā.

"Jelgava/LLU", kas punktu gūšanas ziņā ir patlaban trešā rezultatīvākā līgas komanda turnīra tabulā atgriezusies 1.vietā. Nākamais duelis jelgavniekiem paredzēts otrdien, 29.janvārī, kad Jelgavas sporta hallē būs jātiekas ar "OC Limbaži" vienību. Spēles sākums pulksten 20.