"Jelgava/LLU" pārtrauc zaudējumu sēriju un pieveic "Bausku"

Basketbola komanda "Jelgava/LLU" pārtraukusi savu trīs zaudējumu sēriju un nedēļas sākumā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta 2.posma spēlē viesos ar 106:73 apspēlēja "Bauskas BJSS/SC Mēmele". Uzvarētāju rindās šoreiz izcils sniegums Kalvim Krūmiņam.

Bauskā uz spēli jelgavnieki ieradās desmit vīru sastāvā. Pēc traumas sadziedēšanas ierindā atgriezies bija Uldis Feldmanis, taču kā ierasts šajā spēlē nācās iztikt bez Salvja Mētras, Kaspara Neimaņa un Maksim Husko.

Armands Seņkāns ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās pēc kārtas un izvirzīja vadība viesu komandu 5:2. "Jelgava/LLU" basketbolisti ieguva nelielu pārsvaru un pirmo ceturtdaļu noslēdza sev par labu ar 18:10. Otrās ceturtdaļas sākumā grozu gūst Reinis Avotiņš un panāk jau +10 viesiem. Kopumā Reinim otrajā ceturtdaļā seši gūti punkti. Savukārt pēc puslaika "Jelgava/LLU" spēlētāji bija palielinājuši savu pārsvaru vēl par trim punktiem (44:33) un ar lielu apņēmību devās atpūta.

Arī trešo ceturtdaļu ar bumbas triecienu grozā no augšas atklāja R.Avotiņš. Rezultāts auga strauji, taču mājinieki punktu deficītu nespēja samazināt, kā arī Gata Justoviča vadītie vīri ievērojami pārsvaru nepalielināja un skaidrs bija tas, ka spēles liktenis izšķirsies ceturtajā ceturtdaļā. Prognozes piepildījās. Jelgavnieku līderi bija uzdevumu augstumos gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, strauji palielinot pārsvaru un izcīnot Bauskā pārliecinošu uzvaru ar 106:73.

Jelgavnieku saspēles vadītājs Kalvis Krūmiņs izcēlās ar "triple-double", jeb divpicparu skaitļiem trīs statistikas kategorijās – 20 punkti, 12 atlecošās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles. Reinis Avotiņš sakrāja 19 punktus un septiņas bumbas zem groziem, bet Armanda Seņkāna kontā 18 punkti un sešas atlecošās bumbas.

Nākamais duelis "Jelgava/LLU" vienībai paredzēts 22.janvārī, kad izbraukumā būs jātiekas ar BK "Ķekavas" komandu, kuru pārstāv Latvijas 3X3 basketbola izlases spēlētāji Nauris Miezis, Agnis Cavars un Artūrs Strēlnieks. Spēles sākums Ķekavas sporta centrā pulksten 20.