Jelgavas basketbolistes pārmāca «TTT Rīga» jauno maiņu

«Jelgava/BJSS» sieviešu basketbola komanda 12.janvārī Jelgavas sporta hallē Jaunās Sieviešu basketbola līgas (JSBL) regulārā čempionāta spēlē ar 69:43 pieveica «Rīdzene/TTT Rīga kadetes» komandu. Diāna Dude bija komandas rezultatīvākā spēlētāja, bet Janeta Rozentāle sakrāja «double-double».

«Spēles sākums abām komandām padevās bikls, turklāt abas vienības nespēja realizēt lielāko daļu no izpildītajiem metieniem,» vērtē «Jelgava/BJSS» līdere Janeta Rozentāle, kas spēlē izcēlās ar 15 punktiem un 15 atlecošajām bumbām, jeb «double-double».

Spēles pirmā ceturtdaļa bija netipiski mazrezultatīva un tā noslēdzās ar 9:7 par labu Harija Zelča vadītājai Jelgavas komandai. Savukārt otro ceturtdaļu mājinieces bija pārākas ar 22:12.

«Otrajā ceturtdaļā saņēmāmies un sākām segt pretinices visā laukumā, kas deva pozitīvu rezultātu,» rezumē J.Rozentāle

Arī atlikušajās ceturtdaļās pārākas bija «Jelgava/BJSS» talantīgās basketbolistes un svinēja uzvaru mačā ar 69:43.

Diāna Dude nepilnās 23 minūtēs izcēlās ar 22 punktu guvumu un kļuva par spēles rezultatīvāko spēlētāju. Viņas kontā arī piecas pārtvertas bumbas. J.Rozentāle izcēlās ar 15+15, bet Dace Blūma un Sindija Smirnova katra pievienojās ar astoņiem punktiem.

Pēc izcīnītās uzvaras «Jelgava/BJSS» komanda ar piecām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņem daudzsološo 3.vietu un saglabā labas izredzes šajā sezonā pacīnīties par godalgām.

«Uzskatu, ka šajā sezonā favorītes ir «RSU-2», «Valmiera/ORDO» un «Daugavpils univeristāte», taču ja mēs uzlabosim spēles kvalitāti, mums ir iespēja cīnīties par medaļām un šīs komandas uzvarēt. Ja vēl pamatsastāva spēlētājām vairāk palīdzētu basketbolistes, kas iesaistās spēlēno rezervistu soliņa un komanda kopumā nospēlētu pacietīgāk un pašaizliedzīgāk aizsardzībā, mums izdotos sasniegt mērķus,» pozitīvi noskaņota ir J.Rozentāle, kas patlaban ir «Jelgava/BJSS» komandas līdere deviņās statistikas kategorijās.

JSBL,

Jelgavas sporta halle, 12.janvāris

«Jelgava/BJSS» - «Rīdzene/TTT Rīga/Kadetes» 69:43 (9:7, 22:12, 20:14, 18:10)

Jelgava: D.Dude 22+5pb, J.Rozentāle 15+15ab, S.Smirnova 8, D.Blūma 8, L.Kārkle 6, R.Ozoliņa 6, A.Ozola 2, L.Vītola 2, L.Kārkle 6ab, K.Hofmane, L.Kokorēviča, A.Stūrmane.


FOTO: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Sports