"Jelgavas/BJSS" basketbolistēm šosezon otrais panākums

Otro uzvaru Baltijas sieviešu klubu apvienotajā čempionāta izcīnījusi Harija Zelča vadītā "Jelgava/BJSS", kas 16.janvārī Zemgales olimpiskajā centrā ar 66:59 pieveica Igaunijas jauno talantu kalves komandu "G4S Noorteliiga".

Jelgavnieces, kā ierasts, pirmo ceturksni iesāka veiksmīgi un to noslēdza savā labā ar 19:14. Ar augstu produktivitāti izcēlās jelgavnieču līderes - Alise Karlsone un Diāna Dude, kā arī Dace Blūma  un Katrīna Kārkle. Tomēr otrajā ceturtdaļā igaunietes metās atspēlēties, un pēc divām nospēlētām ceturtdaļām jelgavnieces atradās vadībā vien ar minimālu 34:33.

Trešo ceturtdaļu mājinieces iesāka ar vairākām kļūdām, kas arī ļāva "G4S Noorteliiga" spēlētajām pārņemt vadību. Taču igaunietes nekur tālu aizbēgt neprata. Noslēdzoties trešajai ceturtdaļai,  tablo vēstīja:  46:45, un vadībā bija viešņas.

Ceturtajā ceturtdaļā noritēja sīva spēkošanās un trīs minūtes līdz mača beigām Alise Karlsone ar precīzu tālmetienu panāca neizšķirtu – 56:56. Pēc minūtes pārtraukuma A.Karlsone bija vēlreiz precīza no tālās distances, kas palīdzēja izvirzīt vadība "Jelgava/BJSS". Atlikušajā spēles periodā H.Zelča vadītā dāmu komanda spēja vēl nedaudz palielināt pārsvaru un izcīnīt otro uzvaru šajā sezonā un pirmo reizi savu skatītāju priekšā.

A.Karlsone nospēlētās nepilnās 32 minūtēs sakrāja 21 punktu un izcīnīja septiņas atlecošās bumbas. Diānas Dudes rēķinā 15 punkti, 12 atlecošās bumbas un astoņi izprovocēti pārkāpumi, bet Dace Blūma tika pie desmit "ačiem" un savāca deviņas bumbas zem groziem.

"Jelgava/LLU" nākamo spēli aizvadīs 26.janvārī Zemgales olimpiskajā centrā pret "Audentese Spordiklubi" komandu, kuras sastāvu veido 1995. līdz 2002.gadā dzimušas sportistes. Abu vienību pirmajā tikšanās reizē jelgavnieces piedzīvoja zaudējumu ar 64:71. Spēles sākums paredzēts pulksten 13.