Jelgavas Ledus sporta skola uzņem jaunus audzēkņus daiļslidošanā un šorttrekā

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) Daiļslidošanas nodaļa Jelgavas ledus hallē no 13. līdz 16. septembrim rīko uzņemšanu. Uz atlasi, kurai iepriekš obligāti jāpiesakās, aicināti 2016. un 2017. gadā dzimuši bērni, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

JLSS Daiļslidošanas nodaļa jauno audzēkņu uzņemšanu rīko divas reizes mācību gadā – septembrī un janvārī. Skolā norāda, ka potenciālie audzēkņi atlases laikā mācīsies pareizi siet slidas, notiks vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi un treniņi uz ledus. Uz atlases nodarbībām tiek gaidīti bērni bez priekšzināšanām daiļslidošanā.

Par nodarbību laiku potenciālie audzēkņi tiks informēti. Slidas nodarbībās tiks nodrošinātas. Pieteikt bērnu atlasei un uzzināt vairāk par tās procesu var pie treneres Katrīnas Šubertas pa tālruni 26740030.

Tāpat JLSS Šorttreka nodaļa uzņem jaunus audzēkņus. Šorttrekam var pieteikt 6–10 gadus vecus bērnus, vēlams ar slidošanas pieredzi, taču gaidīti arī tie, kuriem slidošanas pieredzes nav.

JLSS šorttreka treneris Endijs Vīgants stāsta, ka šorttreka ledus treniņiem nepieciešams garais treniņtērps, cimdi, ķivere un slidas – hokeja vai daiļslidošanas. Treniņiem bez maksas var nodrošināt arī nomas slidas. 

Šorttreks ir ātrs, dinamisks un aizraujošs sporta veids. Tas ir ātrslidošanas paveids, slido hokeja izmēra ledus laukumā. Šorttreks ir olimpiskais sporta veids. 

Šorttrekā maksimāli tiks uzņemti 18 bērni. Pieteikties nodarbībām var pie trenera E.Vīganta pa tālruni 26394376. 

 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Sports