Jelgavas novadā godina aizvadītā gada labākos sportistus (FOTO) 7

Uz sumināšanu Jelgavas novada Domē šovakar bija aicināti 2016. gadā augstākos panākumus sportā guvušie novadnieki, un pilnā svinību zāle liecināja, ka tādu nav mazums.

«Neizvirzot nominantus pa sporta veidiem, mēs sveiksim visus, kas izcīnījuši godalgotas vietas valsts čempionātos un guvuši panākumus aiz Latvijas robežām, labākajiem pasniedzot arī nelielas naudas balvas,» skaidroja novada Sporta centra direktora vietniece Ingūna Čākure.

Par Latvijas jaunatnes regbija čempionāta medaļniekiem kļuvušas veselas četras novada komandas – U15 un U17 vienību puišiem zelts, U11 – sudrabs, U13 – bronza.

Brīvajā cīņā Latvijas jaunatnes čempiona tituls Artemijam Judinam, pieaugušo konkurencē – Ņikitam Petrovam. Orientēšanās sportā junioru čempionātā uzvarējis Endijs Titomers, jauniešu čempionātā pirmā vieta Rihardam Krūmiņam, bet Signei Sirmajai ceturtā vieta Eiropas jauniešu čempionātā. Vieglatlētikā ar čempionu cienīgiem panākumiem pieaugušo konkurencē izcēlušies Ingus Zariņš un Inga Miķelsone, starp jauniešiem – Liene Roziņa, Elva Vestarta un Viktors Žeikars, bet Baltijas čempionāta sudrabu ieguvis Artis Čakšs. Visos sporta veidos tāpat prāvs pulks Latvijas mēroga sudraba un bronzas medaļnieku, starp kuriem arī Līvbērzes virves vilcēju komanda un tenisists Toms Sutris.

Emocionālu priekšnesumu dziesmā sportistiem, viņu treneriem un klātesošajiem vecākiem veltīja Spīdolas ģimnāzijas divpadsmitklasniece Elīna Kopteļeva. Turpmākus panākumus vēlēja novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune un Sporta centra direktors Vladislavs Beitāns.


FOTO: Ruslans Antropovs, Maija Laizāne

Pievieno komentāru

Komentāri 7

bise

A labākos pēdējo gadu stirnu medniekus negodinās?

pirms 4 gadiem, 2017.01.14 10:24

Cica

Tā būs balva par ieguldījumu sportā attīstībā. Balvā appušķots slotas kāts.

pirms 4 gadiem, 2017.01.14 14:11

es

VAI TIEŠĀM ESIET TIK SLIMI?... ES PAR KOMENTATORIEM... NOŽĒLOJAMI, IESKATĀTIES SPOGULI... IERAUDZĪSIET NEGUDRO ....

pirms 4 gadiem, 2017.01.15 09:41

Resnais

mēs neesam slimi, bet tieši otrādi, mēs nesirgstam ar sklerozi. Lai slotaskātu ieraudzītu, nav jaskatas spogulī!

pirms 4 gadiem, 2017.01.15 19:33

urla

Ņikitam Petrovam, par cilvēku dauzīšanu uz ielas!!

pirms 4 gadiem, 2017.01.15 19:41

santa

Prieks par jauniešiem kuri centās un godam nopelnīja!

pirms 4 gadiem, 2017.01.19 10:11

Sports