Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novadā – sporta laureātu birums (FOTO)

Atskatoties uz aizvadītā gada panākumiem, sumināti Jelgavas novada sporta laureāti – jaunieši un pieaugušie. Atšķirībā no tradicionālās pieejas ar uzvarētājiem atsevišķās nominācijās, godināmo un apbalvojamo loks novadā ir daudz plašāks. “Starp daudzajiem un atšķirīgajiem sporta veidiem ir grūti noteikt, kurš panākums vērtīgāks, tāpēc mūsu veidotais nolikums paredz laureātos iekļaut gan visus Latvijas un Baltijas čempionātu medaļniekus, gan pasaules un Eiropas čempionātu desmitniekā individuāli un sešniekā komandu sporta veidos iekļuvušos,” pastāsta novada Sporta centra direktora vietniece Ingūna Čākure.

Gadskārtējā apbalvošana līdz ar to izvērtās divos “piegājienos” – vairāk par simts jauniešu ar saviem treneriem pulcējās uz pasākumu novada domes zālē, bet pieaugušie savukārt bija aicināti nākamajā dienā uz sarīkojumu Līvbērzē, kur tika dalīti arī janvārī aizvadīto novada Ziemas sporta spēļu uzvarētāju kausi un slavēti aktīvākie sporta dzīves organizētāji pagastos.

Vairāk – 30. janvāra “Zemgales Ziņās”

Foto: Eva Pričiņa

 Laureāti jaunieši

Brīvā cīņa
MAKSIMS PROKOFJEVS Brīvā cīņa Juniori Latvijas meistarsacīkstes junioriem 3.v.
Daniels Grigorjevs Brīvā cīņa Juniori Latvijas meistarsacīkstes junioriem 3.v.
DIĀNA MAĻAVKO Brīvā cīņa Juniori Latvijas meistarsacīkstes junioriem 1.v.
DENISS Fiļimonovs Brīvā cīņa Juniori Latvijas meistarsacīkstes junioriem 2.v.
Marks Sokolovs Brīvā cīņa Juniori Latvijas meistarsacīkstes junioriem 3.v.
Tengizs Papaskiri Brīvā cīņa treneris    
Orientēšanās
Elza Ķuze Orientēšanās Jaunieši Pasaules skolēnu čempionāts 1.vieta
Ralfs Jānis Eižvertiņš Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts sprintā 3.vieta
Signe Sirmā Orientēšanās Pieaugušie Latvijas čempionāts sprinta stafetē 1.vieta
Rihards Krūmiņš Orientēšanās Pieaugušie Latvijas čempionāts sprinta stafetē 1.vieta
Endijs Titomers Orientēšanās Pieaugušie Latvijas čempionāts sprinta stafetē 1.vieta
Laura Krūmiņa Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts vidējā distancē 1.vieta
Edvards Krūmiņš Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts garajā distancē 3.vieta
Māra Segliņa Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts garajā distancē 1.vieta
Gustavs Plonis Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts 1.vieta
Kevins Švalbe Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts stafetē 1.vieta
Emīls Vilkaušs Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts stafetē 1.vieta
Ralfs Prauliņš Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts stafetē 1.vieta
Luīze Plone Orientēšanās Jaunieši Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē 2.vieta
Inguna Čākure Orientēšanās treneris    
Gerda Sirmā Orientēšanās treneris    
Krista Strautniece Orientēšanās treneris    
Vieglatlētika
Kārlis Eiduks Vieglatlētika Juniors Latvijas U-20 čempionāts 2.v(110m/b).
Madara Ozoliņa Vieglatlētika Jauniete U-16 Latvijas U-16 čempionāts 3.v.(300m/b)
Kristers Čams Vieglatlētika Pieaugušie Latvijas ziemas  čempionāts pieaugušajiem 3.v.(60m)
Artis Čakšs Vieglatlētika U18 jaunieši Latvijas čempionāts U18 1.v. šķēps
Elva Vestarta Vieglatlētika U18 jaunieši Latvijas čempionāts U18 1.v.veseris, lode
Enija Beķere vieglatlētika U14 Latvijas čempionāta U14 škēps 2.vieta
Edīte Čakša Vieglatlētika treneris    
Laila Nagle Vieglatlētika treneris    
Imants Roziņš Vieglatlētika treneris    
Jāšana
Anna Salmiņa jāšana   LJF kauss 1.vieta 2.poniju grupa  
Volejbols
Līva Ēbere pludmales volejbols U12 Latvijas čempionāts 1.vieta
Agnese Adriana Grīnberga pludmales volejbols U12 Latvijas čempionāts 1.vieta
Kristiāns  Jansons volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Darijs Zenovjevs volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Valentīns Vasiļjevs volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Dilans Zaharovs volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Renāts Komarovs volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Roberts Sūna volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Kristofers Morlats volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Kristens Jēkabs Jurjāns volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Kristians  Zumanis volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Henrijs Ivanāns - Volonts volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Daniils  Vandiševs volejbols U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Edvards Apsītis volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Markuss Kārkliņš volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Rihards Tambergs volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Rolands Bergmanis volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Kristaps Zīle volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Ritvars Sluga volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Markuss Ziemiņš volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Daniles Jansons volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Mariss Vectirāns volejbols   Latvijas čempionāts U14 3.vieta
Sarmīte Belte
Raimonds Liniņš
Irita Kulmane
Virves vilkšana
Daniels Raginskis virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Igors Bujaks virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Sandis Umbraška virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Kristaps Upmalis virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Arlands Līvmanis virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Ingus Baltiņš virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Dāvis Salmiņš virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Aleksis Gafijčuks virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Pāvels  Zīmorts virves vilkšana   1.vieta Latvijas čempionāts virve  
Vilis Raginskis virves vilkšana      
Regbijs
Sanijs Niks Volants regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Artūrs Škutāns regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Kevins Ribikausks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Artjoms Ņikiforovs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Kirils Ņikiforovs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Ernests Avdēvičs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Matīss Lejnieks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Aivars Sisojevs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Dāvis Horitončuks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Rafaels Kunutis regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Reinis Salenieks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Viesturs Sokolovs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Kirils Stanuļevičs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Jurģis Gulbis regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Armands Jonovs regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Dzintars Jablonskis regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Dilans Bondarčuks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Nils Ludriks regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Arkādijs Kulačkovskis regbijs juniori U19 Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Sandra Avota regbijs treneris Latvijas čempionāts U19 1.vieta
Vadims Ņikiforovs regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Justs Muižnieks regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Roberts Valts Bartkēvičs regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Rolands Lucevičs regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Mārtiņš Daniels Vārslavs regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Edijs Zukulis regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Ervīns Pabjaržins regbijs jaunieši U16 Latvijas čempionāts jauniešiem 1.vieta
Toms Horitončuks regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Mareks Sandijs Deimantovičs regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Katrīna Upmale regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Aleksejs Sergejevs regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Mikus Drošprāts regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Aivis Brūvelis regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Jānis Salcēvičs regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Rolands Lucevičs regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Nikola Bitaute regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Matīss Lielcepurs regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Raivis Pabjaržins regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Aivis Gustiņš regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Vanesa Baldiņa regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Matīss Ranķis regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Edžus Žvibulis regbijs U14 Latvijas čempionāta U14 2.vieta
Daniels Upmalis regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Dagnis Drošprāts regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Jānis Bleidels regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Norberts Bleidels regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Sergejs Stanuļevičs regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Dāvis Lielcepurs regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Ervīns Zukulis regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Leons Jansons regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Kristers Kļava regbijs U12 Latvijas čempionāta U12 2.vieta
Izlase vieglatlētika
Kārlis Eiduks U-20 2.v. 110m/b Baltijas kom. Čempionāts Viru Igaunija
Madara Ozoliņa U-16 1.v. 400m/b Baltijas kom. Čempionāts Viru Igaunija
Kristers Čams Pieaug 4.v. 4x100m stafete Baltijas kom. čempionāts., Prezidenta balva
Artis Čakšs U18 1.v. Škēps Baltijas čempionāts Viļņa Lietuva
Elva Vestarta U18 1.v. Veseris, 2.v. Škēps Baltijas čempionāts Viļņa Lietuva
Izlase orientēšanās      
Jēkabs Segliņš     Pasaules skolēnu čempionāts, Baltijas junioru kauss
Edvards Krūmiņš     Baltijas čempionāts Igaunija
Sindija Letīcija Brakmane     Baltijas čempionāts Igaunija
Elza Ķuze     Pasaules skolēnu čempionāts Igaunija 1.vieta,Baltijas čempionāts 1.vieta garā distance,Eiropas jauniešu čempionāts 2.vieta garajā distancē- Latvijas pirmā sudraba medaļa šajā disciplīnā  , kopš notiek Eiropas jauniešu čempionāti, Pasaules  Junioru čempionāts 11.vieta stafete,  Baltijas junioru kauss
Signe Sirmā     Baltijas čempionāts, Pasaules  Junioru čempionāts 11.vieta stafetā,  vidējā distance 18. vieta starp 159 dalībniekiem, Pasaules čempionāts dalība pieaugušo izlasē, Baltijas (jūras valstu)  junioru kauss -zelta medaļa garajā distancē
Rihards Krūmiņš     Baltijas čempionāts,Pasaules  Junioru čempionāts
Ralfs Jānis Eižvertiņš     Baltijas čempionāts, Baltijas junioru kauss
Brīvā cīņa      
Diāna Maļavko     Eiropas čempionāts U17 brīvajā cīņā svaru kategorija 61kg Itālija Faenca Uzvarēja austrieti, zaudēja turcietei ceturtdaļfinālā
Regbijs      
Artjoms Ņikiforovs     Zagrebā Trophy divīzijā 2.vieta -  Latvijas U18 puišu regbija izlase  Zagrebā izcīnīja otro vietu Eiropas čempionāta “Trophy” divīzijā, kas nozīmē, ka tā kļuva par četrpadsmito spēcīgāko kontinentā šogad. Tas ir Latvijas visu laiku augstākais sasniegums šajā grupā
Kirils Ņikiforovs    
Kirils Stanuļevičs    
Jurģis Gulbis    
Nils Ludriks

Laureāti pieaugušie

   


1. Edgars  Šteinbergs virves vilkšana Pieaugušie Eiropas čempionāts 720kg 5.vieta

2. Jānis Jansons virves vilkšana Pieaugušie Eiropas čempionāts 720kg 5.vieta 

3.  Mārtiņš Zitāns virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 1.vieta 

4. Jānis Asmanis virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 1.vieta 

5.  Edgars Ludzītis virves vilkšana treneris Latvijas čempionāts 1.vieta 

6.  Vilis Raginskis virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

7.  Andrejs Kovtuns virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

8. Ivars Pavlovs virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

9. Gatis Emulis virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

10. Vitālijs Boriss virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

11. Mārtiņš Štalbergs virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

12. Vitālijs Zabeļskis virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

13. Andrejs Koroļevs virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

14. Māris Lesčinskis virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

15. Edgars Vītols virves vilkšana Pieaugušie Latvijas čempionāts 720kg un 580 kg 3.vieta 

16. Gatis Čakšs Vieglatlētika Pieaugušie Latvijas čempionāts 1.v. šķēps   

17. Inga Miķelsone Vieglatlētika Pieaugušie Latvijas čempionāts telpās 2.v. disks 

18. ANDRIS OZOLIŅŠ-OZOLS Brīvā cīņa Pieaugušie Pasaules čempionāts jostu cīņā 5.vieta 

19. Aivars Naglis Brīvā cīņa treneris     

20. Sandis Kūms paurliftings Pieaugušie Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus 2.vieta 

21. Ruslans Bērziņš bokss Pieaugušie Lavijas čempionāts boksā svara kateg līdz 81kg 3.vieta

Pievieno komentāru

Sports