Jelgavas Sporta dienā – ap 700 dalībnieku 4

Gadskārtējā Jelgavas Sporta diena šoreiz bija pieskaņota Jelgavas un Šauļu pašvaldību pārrobežu projektam «Aktīvie kaimiņi», līdz ar to strītbola, futbola un basketbola turnīros spēkiem mērojās lietuvieši ar latviešiem, bet visās pārējās aktivitātēs varēja piedalīties ikviens no interesentiem, kuru kopumā Zemgales Olimpiskajā centrā bija ap septiņi simti.

Sacensībā ar lietuviešiem mūsējie bija spēcīgāki futbolā, kaimiņi savukārt – basketbolā. Meiteņu futbolā gan arī pirmās divas vietas lietuvietēm, bet mājinieces, ko pārstāvēja Jelgavas novada Sporta centra komanda, – trešajā vietā. Piedāvājot iesaistīties sacensībās un konkursos, savus sporta veidus prezentēja Jelgavas Cīņu sporta klubs, lakrosa un beisbola pārstāvji, novusisti, šahisti un BMX braucēji. Spēku varēja pārbaudīt mucas celšanā, precizitāti – frisbija šķīvīšu mešanā vai basketbola soda metienos, izturību – sievu nešanas čempionātā, kurš Jelgavā notiek jau trešo gadu.Skolu komandas sacentās «zviedru stafetēs», kur jaunākajā un vidējā grupā uzvarēja 5. vidusskola, bet vecākajā – Valsts ģimnāzija. Individuāli bērniem tika piedāvāts sacensties riteņbraukšanā un vieglatlētikā.Visi pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma uz sportu un aktīvu dzīvesveidu rosinošas balvas.Rezultāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

700 jau nu tiešām nebija!!! Sporta servisa centra darboņi varēja padomāt, kā piesaistīt skatītājus - pilsētas iedzīvotājus. Smieklīga ir izlikšanās, ka sporta diena ir izdevies pasākums. Kāda jēga tērēt līdzekļus nepārdomātam projektam.

Kaminskis & Co kārtējo reizi apliecināja savu "kompitenci". :) Bravo!

pirms 10 gadiem, 2011.09.10 23:13

SKOLOT

KAUNS PAR PEDEJA LAIKA ORGANIZETAM SACENSIBAM UN IZSKEDETIEM LIDZEKLIEM TAPEC JAU SKOLAS NEPIEDALAS NEMAKULIGA SACENSIBU ORGANIZESANA LAI PAMACAS NO NO NOVADIEM

pirms 10 gadiem, 2011.09.10 22:27

AK

ka var saskaitit 700 ja bija uz pusi mazak ja nebutu lietuviesi tad vispar tuksums

pirms 10 gadiem, 2011.09.10 22:05

Sports