Kanādas vēstnieks atklāj starptautisku lakrosa festivālu Jelgavā 2

Ar Kanādas vēstnieka Latvijā Skota Heteringtona uzrunu šodien Zemgales Olimpiskajā centrā atklāts starptautisks lakrosa festivāls «Lacrosse summer festival 2011», kurā piedalās piecu valstu – Latvijas, Polijas, Kanādas un ASV – sportisti.

«Mums ir divi nacionālie sporta veidi – lakross un ziemā hokejs,» sacīja S.Heteringtons un atklāja, ka lakrosa vēsture sakņojas Kanādas iezemiešu kultūrā. Kanādas vēstniecība ir arī starp pašreizējā festivāla atbalstītājiem Latvijā, un vēstnieks pauda prieku par spēles attīstību citās valstīs. Gandarīts par savas valsts vienības klātbūtni un jau pirmo uzvaru priekšpusdienā pret Latvijas otro komandu bija Polijas vēstniecības Latvijā pirmais sekretārs Gregons Šopinskis.  Divu dienu pasākuma programmā ir spēlētāju koptreniņš Kanādas speciālistu vadībā un četru komandu turnīrs. Šodien vēl savā starpā tiekas abas Latvijas komandas un pirmā pret ASV/Kanādas apvienoto «Gatorade», bet rīt spēļu sākums pulksten 12.30, fināli pulksten 17 un 19.Pasākuma idejas autors un iniciators ir Latvijas izlases treneris Pauls Dzintars Kalniņš. Latvijas izlasē spēlē arī vairāki jelgavnieki. Interesentiem ieeja uz spēlēm – bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hvz

"piedalās piecu valstu – Latvijas, Polijas, Kanādas un ASV – sportisti." - es saskaitu četras valstis. Neko darīt - piektdiena, platais vakars.

pirms 10 gadiem, 2011.08.05 17:28

Sports