Konkursa kārtībā meklē pretendentus Jelgavas Ledus sporta skolas direktora amatam 4

Pilsētas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz Jelgavas Ledus sporta skolas direktora amatu, aicinot iespējamos pretendentus pieteikties līdz 4.jūlijam.

2008.gadā dibinātās pilsētas pašvaldības iestādes «Jelgavas Ledus sporta skola» pirmais direktors Andris Kudurs amatu atstāja šāgada sākumā pēc paša vēlēšanās, un kopš 1.februāra direktora vietas izpildītājs ir Andris Lukss.«Vietas izpildītājs ir iecelts uz laiku, un tagad pēc Domes iniciatīvas izsludināts konkurss, kas ļaus izvēlēties no kandidatūrām labāko,» teic konkursa komisijas vadītājs Domes priekšsēdētāja vietnieks sociālo lietu, izglītības un kultūras jautājumos  Aigars Rublis. Viņš pārliecināts, ka pilsētā ir daudzi speciālisti, kuru zināšanas, organizatoriskās prasmes un pieredze ļautu kandidēt, un arī pats vairākus esot uzrunājis, lai iedrošinātu.Gatavību piedalīties konkursā «Ziņām» apliecināja arī pašreizējais direktora vietas izpildītājs, ilggadējais 1.ģimnāzijas sporta skolotājs un vairākus gadus arī Latvijas Skolu sporta federācijas vadītājs A.Lukss.Galvenās prasības pretendentiem ir augstākā pedagoģiskā izglītība un vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, vēlama arī pieredze projektu īstenošanā un sporta sacensību organizēšanā, iestādes vadīšanai nepieciešamo finanšu un juridisko jautājumu pārzināšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

tam

kapec dome neriko konkursu uz zemgales olimoiska centra vaditaju kada tur slepeniba

pirms 10 gadiem, 2011.06.17 23:37

iedzīvotājs

Kāpēc vajadzīga šāda skola vispār , ja mums ir BJSS? Nav hokejā nekā tik sarežģīta, lai tās grupas nepievienotu zem vienas administrācijas. Pie reizes ieekonomētu lielus līdzekļus.

pirms 10 gadiem, 2011.06.17 11:45

nuja

komisijas vaditajs pats neatbilst prasibam lai spriestu par direktoru

pirms 10 gadiem, 2011.06.16 19:56

Sports