Lakross. «Mītava» sensacionāli uzvar vicečempionus

17.aprīlī aizvadītas Latvijas Lakrosa čempionāta otrā sabraukuma spēles, kur Kurzemes un Zemgales komandas dominēja pār Vidzemi un Rīgu. Jelgavnieki ar 12:2 uzvarēja titulēto lakrosa klubu «Rīga».

Jelgavnieku spēle gaidīta ar lielāko intrigu, ziņo Latvijas Lakrosa federācijas vadītājs Gatis Ginters.««Mītavas» klubs bija sapulcinājis labāko pašlaik iespējamo sastāvu, lai dotu maksimālu triecienu lakrosa klubam «Rīga». Viņiem tas izdevās,» teic G.Ginters. Noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai, «Mītava» pārliecinoši valdīja laukumā ar sešiem bezatbildes vārtiem. Otrajā ceturtdaļā «Mītava» turpināja izmantot Rīgas vājās vietas aizsardzībā un guva vēl vairākus vārtus. Rīdziniekiem, neskatoties uz visiem pūliņiem, izdevās gūt tikai divus vārtus. Spēle noslēdzās ar vēsturisku «Mītavas» uzvaru pār titulēto «Rīga» - 12:2.