Latvijas Grand Prix skvošā izcīna jelgavnieces

Latvijas “Grand Prix” finālā skvošā sievietēm piecas no sešām divu grupu godalgām izcīnīja jelgavnieces, tostarp visas elites jeb “Open” grupas godalgas, informē Jelgavas Skvoša kluba valdes priekšsēdētāja Baiba Lulle.

Elites grupā atkārtoti uzvarēja Baiba Lulle, kura nezaudēja nevienu spēli visu sešu turnīra posmu laikā. 2. vietā Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas skolniece Elīza Dombrovska, 3. – Dace Vīgante, kura piecos geimos pārspēja rīdzinieci Gintu Sniedzīti.

Ja “Open” grupā pjedestāls ir identisks iepriekšējā turnīra rezultātiem, tad “W2” grupā netrūka pārsteigumu iepriekšējo posmu uzvarētājas no Pļaviņām palika aiz pjedestāla. Pirmo vietu izcīnīja rīdziniece Inese Bērziņa, sudrabs un bronza – jelgavniecēm. 2. vietā pirmo reizi Ilze Kuligina, kura piekāpās tikai piecos geimos 3:2, taibreikā. 3. vieta juniorei Lāsmai Vasiļjevai, kurai arī pusfinālā bija mačbumba.

LGP fināls notika 7. maijā Rīgā, Pepsi skvoša centrā. Sacensības organizē Latvijas Skvoša federācija ar programmas Valsts sportam atbalstu.