Lielupes pludmalē otro reizi uzvar Rihards Vilmanis un Artis Danieks (FOTO)

19 pāru piedalījās Latvijas Piena, maizes un medus svētku pludmales volejbola turnīrā, kas tika izspēlēts piecu stundu garumā smilšu laukumos Pasta salā. „Liela daļa ir līdz šim Jelgavā neredzētu dalībnieku, no iepriekšējā turnīra tikai daži,” iepazīstinot ar pieteikumu sarakstu, šai reizei raksturīgu iezīmi akcentēja galvenais tiesnesis Andrejs Jamrovskis.

Starp šiem dažiem bija arī Pilsētas svētku turnīrā šogad maijā uzvarējušie Rihards Vilmanis un Artis Danieks, kuri sīvā finālcīņā aizstāvēja savas Lielupes pludmales līderu pozīcijas, nopelnot arī pirmajai vietai pienākošos 150 eiro prēmiju.

Saskaņā ar izspēles kārtību, vispirms notika spēles četrās apakšgrupās, no kurām četras labākās komandas turpināja cīņas jau pēc vienmīnusa sistēmas. Kā apakšgrupu, tā pamatturnīrā uzvarētāju noteica viena līdz 21 punktam gara seta izspēlē, bet pusfināla un fināla mači risinājās līdz divu 15 punktu garuma setu uzvarai. Finālspēles dalībniekiem izšķirošais sets bija jau vienpadsmitais, un saules svelmē aizvadītā diena lika sevi manīt, taču padoties neviens netaisījās, un tikai trešā seta pašā izskaņā izlaiduši uzvaru no rokām, ar sudraba medaļām un 100 eiro samierinājās rīdzinieki Aleksejs Avdejevs un  Aivars Sviklis.

Bronzu līdz ar 50 eiro ieguva spēlē par trešo vietu ar 2:0 rīdzinieku duetu Dāvids Boļšis/ Matīss Ribkinskis pieveikušie Mārtiņš Pirtnieks ar Nilu Piebalgu.

 

Foto: Eva Pričiņa  un Maija Laizāne

 

 

 

Pievieno komentāru

Sports