Liepiņš BK «Zemgale» finansiālajās problēmās vaino politiskas intrigas 6

Jelgavas basketbola kluba «Zemgale» valdes loceklis un pilsētas Domes deputāts Dainis Liepiņš vaino politiskas intrigas, kas neļaušot komandai pabeigt sezonu spēcīgākajā sastāvā, kādēļ būs jāiztiek ar vietējiem basketbolistiem.

«Pilsētai diemžēl basketbols neinteresē,» aģentūrai BNS sacīja Liepiņš. «Un izskatās, ka basketbola komandas tajā vairs nebūs. Mums jau tā ir nenormāli mazs budžets salīdzinājumā ar citām Latvijas Basketbola līgas komandām.»«Jelgava ir pilsēta ar ļoti lielām sporta tradīcijām, kas tagad tiek iznīcinātas,» uzskata Liepiņš. «Visiem interesē politiskas intrigas.»Liepiņš BNS apstiprināja, ka sezonu komanda būs spiesta pabeigt ar vietējiem spēlētājiem, jo nevēlas piekrāpt tos spēlētājus, kam vairs nevar atļauties samaksāt algas. Viņš teica, ka sezonai pietiktu ar 70-80 tūkstošiem latu, pilsēta gadā ir devusi 30-40 tūkstošus, bet pārējo naudu gādājuši privātie atbalstītāji.Līdzīga situācija Jelgavā esot arī futbolā, taču FK «Jelgava», kas pagājušajā gadā sensacionāli izcīnīja Latvijas kausu un kvalificējās Eiropas līgai, vismaz ir saņēmis par to naudu no Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA), kas ļauj tam dzīvot, taču nav skaidrs, kā būs tālāk, kad šī nauda beigsies.Piektdien «Zemgale» savās mājās aizvada spēli Baltijas Basketbola līgas Izaicinājuma kausa izcīņā pret Utenas «Juventus».Jau ziņots, ka basketbola klubs «Zemgale» nonācis finansiālās grūtībās un vairs nevar algot pieredzējušākos spēlētājus - gan «leģionārus» no citām vietām, gan vietējos jelgavniekus. BK «Zemgale» valdes loceklis un Jelgavas Sporta Servisa centra direktors Juris Kaminskis portālu informēja, ka klubs vairs nevar atļauties algotus spēlētājus, tostarp viesspēlētāju - Ilmāra Bergmaņa, Salvja Mētras, Jāņa Bambja, Artūra Brūniņa un Reiņa Strupoviča - algošanu un uzturēšanos Jelgavā. Sportisti par to esot informēti un līdz 28.februārim varot pagūt atrast darbu citā klubā.Viens no rezultatīvākajiem BK «Zemgale» spēlētājiem, komandas kapteinis un jelgavnieks Edgars Krūmiņš zz.lv apstiprināja, ka ceturtdienas vakarā klubā bijusi sapulce, kurā pateikts, ka visiem algotajiem (tostarp arī E.Krūmiņam un citiem jelgavniekiem) spēlētājiem ieteicams meklēt algotas vietas citur. Sīkāk viņš situāciju nekomentēja, aizbildinoties, ka piektdien pēc spēles paredzēta vēl viena sapulce, kurā būšot pārrunas ar sportistiem individuāli un pēc kuras varētu būt vairāk skaidrības. «Ja līdz februāra beigām radīsies iespēja pāriet uz citu klubu, tad to izmantošu,» sacīja E.Krūmiņš. Fārmkluba komanda, kas spēlē LBL 2.divīzijā, nav algota.Pēc J.Kaminska teiktā, kluba nākotne pagaidām esot neskaidra, taču arī par tā bankrotēšanu vēl esot pāragri runāt, bilst J.Kaminskis. Par nākotni lemšot vasarā, kad LBL sezona būs noslēgusies. Patlaban plānots klubā vairāk iesaistīt vietējos resursus.Iespējams, ka piektdienas vakarā pret Lietuvas klubu «Juventus» no Utenas mūsu vietējais basketbola klubs «Zemgale» aizvadīs šīs sezonas pēdējo spēli Baltijas Basketbolā līgā (BBL).

Pievieno komentāru

Komentāri 6

fakts

Viens ir skaidrs - Dainis neiznīcināja Zemgali un Andris nepalīdzēja Zemgalei izdzīvot.

pirms 10 gadiem, 2011.02.19 20:37

senais

http://mitausports.wordpress.com/2011/02/19/kas-nogalinaja-%C2%ABzemgali%C2%BB/

pirms 10 gadiem, 2011.02.19 17:03

melnaisandris

Kad Liepiņš komadēja parādi,tad viss bija kārtībā, bet tad Rāviņš pieprasīja nomainīt Liepiņu kluba vadībā,jo tad atbalstīšot komandu, bet tagad viss ir beidzies. Nevienam no vecajiem komunistiem-domes vadītājiem nekad nav bijusi interese atbalstīt basketbolu, jo viņiem svarīga ir tikai savu kabatu piepildīšana.

pirms 10 gadiem, 2011.02.19 00:46

yrmass

Nav vairs Aināra palīdzīgās roķeles un tur arī visa sāls.
Tā arī laikam jāsprot tās politiskās intrigas?

pirms 10 gadiem, 2011.02.18 23:52

melnais

vispirms vajadzetu deputatiem paskatities kuriem no sporta darboniem kuri grib komandet sportu un apsaimniekot bazes un dalit naudu ir sporta izglitiba ssc zoc

pirms 10 gadiem, 2011.02.18 22:38

Baltaisdainis

Redz , tam dainim visu laiku kautkas traucē. Tur traucē , te traucē ,visi traucē! Kad vienreiz beigsies šī traucēšana kas traucē dainim?

pirms 10 gadiem, 2011.02.18 19:50

Sports