Liepiņš: «BK «Zemgale» nevienam uzdāvināts netiks» 4

Kaut arī iepriekš jau trešdien solīts iepazīstināt ar šodien paredzēto BK «Zemgale» dalībnieku sapulces darba kārtību, pusotru stundu pirms sapulces informācija par šodien izlemjamajiem jautājumiem kluba valdei vēl nav sniegta, portālam zz.lv apliecina BK «Zemgale» valdes loceklis Dainis Liepiņš, kurš apgalvo – pēdējos pāris gadus viņš nekādus lēmumus klubā nav pieņēmis.

«Kluba prezidents neesmu jau vismaz divus gadus. Tāda bija Rāviņa [Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš – red.] vēlme, lai pašvaldība paliktu kluba dalībniece,» saka D.Liepiņš. Tādēļ toreiz par BK «Zemgale» prezidentu kļuvis Jānis Bacāns, bet D.Liepiņš un pašvaldības pārstāvis Sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis bijuši un aizvien ir valdē. Pēc D.Liepiņa teiktā, faktiskie kluba vadītāji pēdējos divus gadus bijuši J.Bacāns un J.Kaminskis. Tādēļ viņam neizprotami šķiet pilsētas mēra pārmetumi, ka BK «Zemgale» nav iesniegusi pārskatus par kluba finansiālo darbību. «Par naudām visu lēma Kaminskis,» pauž D.Liepiņš. Par šodien paredzēto sapulci D.Liepiņš sacīja, ka viņam nav informācijas par tajā lemjamajiem jautājumiem. Viņš esot ieteicis uz sapulci par nākotnes plāniem aicināt arī kluba treneri Vari Krūmiņu, bet tāda ideja noraidīta. «Ja šobrīd kāds grib pārrakstīt klubu, kādam uzdāvināt, tad lai būvē visu no jauna,» pēc D.Liepiņa teiktā var noprast, ka sagaidāmas asas diskusijas par domu BK «Zemgale» saistības nodot jaunizveidotajai BK «Jelgava», ar kuras dibināšanu tiek saistīta arī pašvaldība.«Protams, gribas, lai tiem čaļiem kāds samaksā,» D.Liepiņš saka par sportistiem un piebilst, ka finanšu grūtības klubam radušās pēc tam, kad pašvaldība nav piešķīrusi A.Rāviņa solīto atbalstu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ZZ

Daini, bet taču jaunā kluba valdes locekļi ir tavi čomi, kur stress??? Gan jau visu esiet sabīdījuši un balle turpinās. Šis ir tavs PR vai vnk pats esi sajucis???

pirms 10 gadiem, 2011.08.27 14:32

murgs

Rāviņa intrigu dēļ pazudinājuši foršu klubu ar tradīcijām. Varis Krūmiņš bija izveidojis sakarīgu komandu no Jelgavas čaļiem, kuri pirms tam dzerstījās Tonusā.

pirms 10 gadiem, 2011.08.26 18:56

Murmuliitis

Bet protams, ka nav neko pieņēmis - pēdējos pāris gadus to darīja rokaspuisis. nav pat mitausports jālasa, lai šo te piefiksētu. :)

pirms 10 gadiem, 2011.08.26 16:36

lētaisvīns

Kaminskis- kaut kur dzirdēts uzvārds...

pirms 10 gadiem, 2011.08.26 16:02

Sports