“LLU” basketbolisti Jelgavas čempionātā atgriežas ar uzvaru

Ar Jelgavas studentu basketbola komandu iesācies Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts basketbolā vīriem. “LLU” pēc atgriešanās šajā turnīrā guva panākumu pār “Vilkiem” ar 93:74. Pie uzvarām pirmajā spēļu kārtā tika arī 2019.gada SSC kausa ieguvēji “Valauto” un pērnā gada kausa finālisti “NĪP”.

“Vilki”, kuriem sastāvā ieviesušās nelielas korekcijas spēja turēties pretim jaunajiem un azartiskajiem studentiem tikai pirmajā ceturtdaļā, kuru noslēdza sev par labu ar 22:17. Atlikušās trīs ceturtdaļas uzvarēja “LLU” un svinēja uzvaru ar 93:74. Uzvarētāju rindās 24 punktus sakrāja Artūrs Matulis, bet Mārtiņš Vīgants guva 22 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem, savukārt “Vilkiem” 20 punktus guva Mariss Pelīte.

Gana rezultatīva spēle izvērtās kārtas otrajā spēlē, kurā pieredzējušie “Valauto” basketbolisti ar 106:98 apspēlēja “Rokijus”. “Valauto” sastāvā desmit vai vairāk punktus guva seši spēlētāji, taču produktīvākais ar 22 bija Kaspars Plinka. Uvis Srogonovs palīdzēja ar 21 gūto punktu, bet “Rokijiem” 21 punkts un 10 izcīnītas bumbas zem groziem Elvim Satovskim.

Kārtas noslēdzošajā duelī “Doks” iesāka ļoti vareni pirmo ceturtdaļu pret “NĪP” basketbolistiem – 24:9, taču turpinājumā spēle drīz vien izlīdzinājās un “NĪP” svinēja uzvaru ar 83:79. Lielākais panākuma kaldinātājs bija Ģirts Pommers, kura kontā 28 punkti un sešas atlēkušās bumbas, bet Jānis Ābols sakrāja 12 punktus, 11 bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles. Mača zaudētāju vienībā ar 20 punktiem izcēlās komandas papildinājums Andris Justovičs, kā arī Kristaps Vereščagins.

“Alvila dēliem”, kas neieradās uz paredzēto spēli pret “Skandiju”, piešķirts 0:20 tehniskais zaudējums.

Nākamā spēļu kārta Jelgavas sporta hallē paredzēta 29.februārī. Spēļu sākums no pulksten 10.