Maija stafetēs pārstāvētas deviņas skolas, medaļas tiek gandrīz katrai (FOTO)

Ap pusotru kilometru garajā distancē Lielajā ielā 1. maija skrējienos ar dažādu komandu skaitu bija pārstāvētas deviņas skolas. Mērošanās spēkiem notika četrās vecuma grupās skolēniem un vispārējā grupā, kur varēja piedalīties jebkurš interesents.

Sacensības ievadīja 6.–7. klašu komandas – piecas meiteņu un četras zēnu konkurencē. Pirmā finišētāja – Megija Asvere no 4. sākumskolas 6.b – atklāja, ka trenējas vieglatlētikā un viņas mīļākā distance esot 300 metru, tā kā nedaudz īsākais stafetes posms bijis īsti «pa kaulam». Vieglatlēti un citu sporta veidu treniņos spēkus krājuši dalībnieki pārsvarā bija arī ikvienā citā no komandām.

Otro gadu pasākumā iesaistījās paši mazākie no ceturtajām un piektajām klasēm. «Šajā grupā jauktajā komandā četri zēni skrien turpceļa posmus, četras meitenes – atpakaļceļa,» skaidroja sacensību galvenā tiesnese Maija Actiņa. Turpinājumā viens pēc otra distancē devās 8.–9. un 10.–12. klašu jaunietes un jaunieši.

Vienā skrējienā ar vidusskolēniem uz starta stājās arī četras vispārējās grupas komandas – pēc nolikuma katrā tāpat pa astoņiem dalībniekiem, taču divām jābūt sievietēm.


Uzvarētāju trijnieks

4.–5. klasēm

4. sākumskola, 3. sākumskola, 4. vidusskola


6.–7. klasēm

meitenēm – 4. sākumskola, 4. vidusskola, Spīdolas ģimnāzija; zēniem – 6. vidusskola, 4. sākumskola, 5. vidusskola


8.–9. klasēm

meitenēm – 5. vidusskola, Valsts ģimnāzija, Spīdolas ģimnāzija; zēniem – 5. vidusskola, 4. vidusskola, 6. vidusskola


10.–12. klasēm

jaunietēm – Valsts ģimnāzija, 6. vidusskola, Spīdolas ģimnāzija; jauniešiem – Spīdolas ģimnāzija, Valsts ģimnāzija, 5. vidusskola


Vispārējā grupā

«Jelgava var», Tehnoloģiju vidusskola, «Folkmaņi 1»FOTO: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports