Mēneša sporta laureāti – sambisti un karatisti 4

Šodien pilsētas domē sumināja sportistus, kas guvuši augstākos sasniegumus oktobrī. Mēneša sporta laureāta kausus saņēma karatisti Kalvis Kalniņš un Vita Cintiņa un sambo cīkstoņi Vadims Terentjevs un Andrejs Rebrovs.

Kluba «Milons» sportists Kalvis, savā svarā konkurējot ar vairāk nekā 30 citu valstu karatistiem, izcīnījis uzvaru starptautiskajā turnīrā «The Cup of capitals of the world on karate «Moscow Stars»». Vitai (klubs «Shinri») savukārt otrā vieta katā +18 vecuma grupā sievietēm 19. SKDUN šotokan pasaules čempionātā Vācijas pilsētā Hallē-Zālē.BJSS trenera Kima Usačeva audzēkņi A.Rebrovs un V.Terentjevs ieguvuši attiecīgi piekto un septīto vietu pasaules meistarsacīkstēs jauniešiem, kas norisinājās Rīgā.Apsveikumus saņēma arī Latvijas čempioni bokseri Ralfs Aušmanis («Madara»), Artūrs Buls, Artjoms Haņēvičs (abi no Jelgavas Cīņu sporta veidu centra), kērlingisti Vineta un Kārlis Smilgas un «Mītavas lakrosa kluba» komanda, kas Latvijas čempionātā izcīnījusi trešo vietu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

kumitē,tas gan ir īsts sporta veids,kautkas lidzinās nelīdzsvarota cilvēka kustībām.

pirms 10 gadiem, 2011.11.16 10:31

Ai ai aiii

Kalniņš ar to karatē kundzi smuks pārītis, ko ne !?

pirms 10 gadiem, 2011.11.15 16:36

bet

1. vietu un Zelta kausu Vācijas pilsētā Hallē-Zālē kumitē kategorijā ieguva Jelgavnieks vārdā Raimonds, 12 - 13 gadu vecuma grupā zēniem !?

pirms 10 gadiem, 2011.11.15 14:44

Sports