Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsējie starp labākajiem sporta tūrismā

Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācijas rīkotajā apbalvošanā par  2018. gada sasniegumiem sumināti arī Jelgavas Bērnu un jauniešu centra „Junda” tūrisma, alpīnisma un klinšu kāpšanas pulciņa audzēkņi. 

Kā skaidro pulciņa vadītājs Normunds Hofmanis, sezonas vērtējumu veido piecas sacensības, kas norisinājās Jēkabpilī, Rīgas apkārtnē, Jelgavas apkārtnē, Misā un Robežniekos Krāslavas pusē. 

Jelgavnieki komandu kopvērtējumā ir pirmie D jeb 2006. gadā dzimušo un jaunāku grupā (Dita Krūmiņa, Adrians Valdmanis, Ralfs Auseklis, Māris Vilsons), otrie starp 2004.–2005. gadā dzimušajiem C grupā (Krista Amanda Miļūna, Dinija Gurkle, Nellija Gurkle, Melānija Niciparoviča, Elizabete Silova) un arī B jeb 2002.–2003. gadā dzimušo grupā (Egija Luka-Indāne, Enika Prūse, Kristiāna Bidzāne, Edgars Mačuks, Anna Marija Trankale, Džeina Alma Plūme). 

Dita un Nellija savās grupās ir pirmās arī individuālajā vērtējumā, savukārt Raivis Hofmanis tajā ir labākais starp 1998.–2001. gada grupas jauniešiem.

 

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Sports