Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nedēļas nogalē - Jelgavas nakts pusmaratons 2019 7

Jau sestdien, 13. jūlijā Jelgavā norisināsies sestais ikgadējais nakts pusmaratons, kas ir piektais ""Bigbank" Skrien Latvija" posms. Visi aktīvā dzīvesveida piekritēji un ne tikai, aicināti pārbaudīt savu spēku un izturību, izvēloties sev piemērotāko distanci, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad tiks piedāvātas dažādas distances, izturīgākie savas spējas varēs izmēģināt 21 kilometru distancē, citi varēs pārbaudīt savu spēku 10 kilometru un 5 kilometru trasēs. Jau otro gadu būs 2 kilometru distance bez laika kontroles, kurā varēs piedalīties visa ģimene. Distance nav pārāk gara, un būs pa spēkam visiem ģimenes locekļiem. Spēkos mēroties varēs arī paši mazākie, piedaloties mazuļu rāpošanas sacensībās un bērnu skrējienā (pa vecuma grupām). Galvenā balva mazajiem sportistiem – putu ballīte! 

Šogad būtiskākās izmaiņas pusmaratona norisē ir izmaiņas trasē, kā arī būs atsevišķs starts 5 kilometru skrējējiem un nūjotājiem. Pēdējos piecus gadus 5, 10 un 21 kilometru skrējējiem starts bija reizē, šogad tas norisināsies atsevišķi – abu garāko distanču skrējēji startēs pulksten 21.50, savukārt 5 kilometru skrējēji un nūjotāji – pulksten 22.10.

Skrējējus uzmundrinās arī muzikāli priekšnesumi – pie Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Jelgavas 4. vidusskolas, pils pagalmā un Zemgales olimpiskā centra (ZOC). Būs pieejami punkti – pie Mūzikas vidusskolas un ZOC, kuros dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja padzerties. 

Pasta salā visas dienas garumā tiks rīkotas dažādas pasākuma sponsoru rīkotas aktivitātes, kā arī fotosiena un ēdināšanas pakalpojumi. 

Pasākuma informatīvais centrs būs atrodams Pasta salā, kurā no pulksten 12 dalībnieki varēs saņemt savu starta numuru, kā arī reģistrēties skrējieniem. Reģistrācija un numuru saņemšana noslēgsies 30 minūtes pirms starta. Mantu glabātuve atradīsies turpat Pasta salā. 

Pasākuma norises laikā pilsētā paredzēti satiksmes ierobežojumi. 

Vairāk aktuālās informācijas un reģistrācija Jelgavas nakts pusmaratonam – www.bigbankskrienlatvija.lv.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Reinis

Vai marafončika dalībniekiem būs iespēja nolikt koku?

pirms gada, 2019.07.09 13:22

Švimpāzijs

Atkal aiztaisīs ielas, pastalnieki varēs gaužas asaras liet. Jo akurāt sestdienas vakarā pēkšņi visai pilsētai vajag kaut kur braukt.

pirms gada, 2019.07.09 14:51

Jampāzijs no Elejas

100 punkti,visādiem jefiem vajag pamaratonēt!Vecais Vecis no domes arī varētu desot pusmaratonētāju priekšgalā un novinnēt to!

pirms gada, 2019.07.09 15:52

ne pastalnieks

Nesaprotu es šo maratonu jēgu. Gribi skriet, skrien, kāpēc jāslēdz puspilsēta ciet. Un vēl cilvēki kā muļķi par to maksā, ka grib skriet.

pirms gada, 2019.07.10 08:10

zinu

Jelgavnieki nemaksā! Jelgavas pašvaldība ir vienīgā visā valstī, kas savējos atbalsta! Paldies viņiem!

pirms gada, 2019.07.10 10:23

&&&

Prieksh zinu
Idiots !

pirms gada, 2019.07.10 16:52

Sports