Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidrotas pirmās skolas, kuras dosies uz “Piena spēka” kausa finālu Rīgā

Ar emocijām, jauniešu smiekliem un uzvaras prieku, noskaidrotas pirmās skolas, kuras izcīnījušas ceļazīmi uz “Piena spēka” kausa lielo finālu 4. aprīlī, Rīgā, Olimpiskajā “Skonto” hallē, informē Latvijas volejbola federācija.

Valgundes Sporta hallē 14. janvārī pulcējās Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada komandas, kas pieteica savu dalību Latvijas vispārizglītojošo skolu “Piena spēka” kausa izcīņā volejbolā. Turnīrā piedalījās piecas meiteņu komandas – Jelgavas Valsts ģimnāzija, Vircavas vidusskola, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un Ozolnieku vidusskola  un sešas zēnu komandas - Jelgavas Valsts ģimnāzija, Jelgavas tehnoloģiju vidusskola, Jelgavas tehnikums, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija, Jelgavas 5.vidusskola un Ozolnieku vidusskola.

Meiteņu komandas savstarpēji izspēlēja pēc apļa sistēmas, bet zēnu komandas tika sadalītas apakšgrupās un labākos noskaidroja pēc spēlēm pusfinālos un finālā. 

 Pēc pirmā sabraukuma uz lielo “Piena spēka” kausa finālu dosies zēnu komanda no Jelgavas tehnikuma un meiteņu komanda no Jelgavas Valsts ģimnāzijas.

Skolu kausa izcīņas sacensības volejbolā vispārizglītojošo skolu jauniešiem notiek astoņpadsmito reizi. 2001. gadā šajā projektā piedalījās 66 komandas, bet iepriekšējās atlases sacensībās uz starta līnijas stājās 657 komandas ar vairāk nekā 5600 dalībniekiem no 77 Latvijas pilsētām un novadiem. Sacensības ilgu laiku bija atpazīstamas kā “Lāses” kauss, vienu gadu – kā “top!” kauss, un šo gadu laikā ir spējušas saglabāt savu pamatideju un kļuvušas par Latvijas populārāko volejbola pasākumu jauniešiem.

 

14.01.2020. Uzvarētāji:

Jaunieši:

1. Jelgavas tehnikums

2. Ozolnieku vidusskola

3. Jelgavas 5.vidusskola

 

Jaunietes:

1. Jelgavas Valsts ģimnāzija

2. Vircavas vidusskola

3. Jelgavas tehnikums

Foto: Latvijas Volejbola federācija

 

 

Pievieno komentāru

Sports