Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadnieki mērosies spēkiem Jelgavas novada ziemas sporta spēlēs 1

Sestdien, 26. janvārī, Platones pagastā sporta entuziastiem būs iespēja pārbaudīt savas spējas un prasmes Jelgavas novada Ziemas sporta spēļu septiņās disciplīnās, noskaidrojot labākos novada volejbolistus, atklājot asākos prātus zolītes un dambretes spēlētāju vidū, izaicinot izturīgākos novadniekus orientēšanās un veiklības sacensībās, kā arī atbalstot spēcīgākās dāmas un kungus, kuri demonstrēs savu varēšanu spēka divcīņā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Īpaši padomāts par aktivitātēm disciplīnā “Ziemas prieki”, kur ikviens sporta spēļu dalībnieks varēs piedalīties ragaviņu vilkšanā, slidošanā, slēpošanā un citās ziemīgās atrakcijās, protams, ja ziema joprojām būs savā labākajā formā ar nelielu salu un baltu sniegu.

Atbilstoši nolikumam, Ziemas sporta spēļu komandas var veidot ikviens Jelgavas novadā dzīvojošais vai strādājošais, piesaistot papildspēkus no dzīvesbiedru vidus, kā arī pagasta skolu skolēnus (2002.g.dzimuši un vecāki) vai absolventus un sporta centra audzēkņus (2002.g.dzimuši un vecāki) vai absolventus.

“Ar mērķi - veicināt sportisko aktivitāšu klātbūtni Jelgavas novada iedzīvotāju ikdienas dzīvē, Sporta centrs sadarbībā ar sporta dzīves organizatoriem ik gadu aicina novadniekus uz dažāda mēroga sacensībām, kas ne tikai profesionāļiem, bet visiem aktīvistiem, sniedz iespēju izkustēties un salīdzināt savas prasmes, tā veicinot personisko izaugsmi un ceļot kopējo sacensību garu, jo kā zināms,  veselīga konkurence virza izaugsmi ikvienā jomā, arī sportā. 2019. gads Jelgavas novadā būs sportiskām aktivitātēm bagāts, tāpēc ikviens novadnieks varēs apmeklēt savām spējām un interesēm atbilstošus pasākumus, ” uzsver Sporta centra vadītājs Vladislavs Beitāns.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pušmucāns

Kolhozniekiem būs rauts. It sevišķi patika oficiālie pamatojumi.

pirms gada, 2019.01.25 15:46

Sports