Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NVA būs mūsdienīgas telpas

Pēc diviem mēnešiem Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāle apmeklētājus sāks apkalpot izremontētās un mūsdienīgās telpās.

Pašlaik NVA filiālē klientus pieņem ēkas trešajā stāvā, kur nokļūšana notiek pa ārējām kāpnēm. Aģentūras īrētajās telpās pirmajā stāvā vairāk nekā 300 kvadrātmetru platībā notiek kapitālais remonts.

Tā laikā atjaunos grīdas segumu, nomainīs griestu segumu, visas komunikācijas un elektroinstalāciju, uzstādīs ventilāciju, jaunu santehniku, izbūvēs labierīcību telpu invalīdiem, kā arī nomainīs logus un durvis. Būs arī jaunas mēbeles, no kurām liela daļa jau iegādāta,- stāsta NVA filiāles vadītājs Māris Narvils.

Pēc remonta filiālē būs izveidota vienas pieturas aģentūra - nodarbinātības aģenti apmeklētājus pieņems atvērtā principa klientu zālē, kur veiks reģistrāciju un turpmākās darbības. Lielākā daļa nodarbinātības aģentu atradīsies vienā zālē.

Līdzīga sistēma darbojas arī pašlaik remonta laikā izmantotajās telpās. Darbinieki atzīst, ka šāds apkalpošanas modelis cilvēkus disciplinē. Proti, ja apmeklētāji redz, ko darbinieki dara, viņi izturas saprotošāk.

«Redzot, ka cilvēki strādā, attieksme mainās. Savukārt, gaidot aiz kabineta durvīm, dažkārt viņi pauda neizpratni, ko tik ilgi var apkalpot vienu apmeklētāju.»

Perspektīvā NVA paredzēts pāriet uz pierakstu sistēmu, lai mazinātu rindas. Sākumā ierašanās laiku varētu noteikt ar lielāku laika amplitūdu: pirmspusdienā un pēcpusdienā, bet pēc tam pāriet uz noteiktām stundām. Protams, neplānojamu apstākļu dēļ pilnībā izvairīties no rindām neizdosies.

NVA filiāles telpas atjauno SIA «Arka Rīga» no Rīgas. Naudas izteiksmē darbi izmaksās 120 tūkstošus latu. Pašlaik piebremzēto finanšu norēķinu dēļ darba temps nedaudz samazinājies.

Pagaidām gan nav nopietna pamata bažīties, ka remontdarbi varētu ievilkties. Līdz septembra vidum iecerētos darbus būs iespējams veikt atbilstošā kvalitātē.

Galvaspilsētas firma «Arka Rīga» darbu veikšanai Jelgavā palīgdarbiem piesaistījusi NVA filiālē reģistrētos bezdarbniekus. Darba devējs par vietējiem strādniekiem neesot sūdzējies.

Pievieno komentāru

Sports