(Papildināts) Pēc Covid-19 atklāšanas "Zemgale"/LLU hokeja komandā treniņi uz laiku pārtraukti Jelgavas Ledus sporta skolā 5

Pēc tam, kad hokeja komandā "Zemgale"/LLU atklāti vairāki Covid-19 gadījumi, uz desmit dienām pārtraukti klātienes treniņi Jelgavas Ledus sporta skolā, apliecināja kluba un izglītības iestādes direktors Aivars Zeltiņš.

Pašlaik hokeja komandā zināms par trim sasirgušajiem, taču daļa testu rezultātu vēl tiek gaidīta.

Zeltiņš apgalvoja, ka treniņi sporta skolā pārtraukti drošībai. Lai arī viens no hokeja komandas hokejistiem trenē skolas audzēkņus, pašlaik neesot pamata domāt, ka būtu inficējies arī kāds no jaunajiem sportistiem. Arī testēšana jaunajiem sportistiem netikšot rīkota.

Līdzīgi kā pavasarī, arī pašlaik, desmit dienas, treniņi skolā notiks attālināti.

Savukārt komandai un citām sasirgušo kontaktpersonām līdz 23.oktobrim noteikta karantīna.

Pieņemts lēmums dezinficēt arī Jelgavas ledus arēnu, kas paveikts jau brīvdienās. Tajā pašlaik nenotiek gan sportistu treniņi, gan publiskā slidošana.

Jau ziņots, ka aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas "Optibet" hokeja līgas vienībā "Zemgale"/LLU konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Turnīra organizatori savā "Instagram" lapā ziņoja, ka "Zemgale"/LLU komandā saslimšana ar Covid-19 noteikta divām personām. Paziņojumā gan nav minēts vai konkrētās personas ir hokejisti, vai treneri.

Septembra izskaņā vairāki Covid-19 gadījumi tika konstatēti citā virslīgas komandā Daugavpils "Dinaburga", kā rezultātā vienība bija spiesta pārcelt savas nākamās četras spēles.

Papildināts: Jelgavas ledus sporta skolas direktors Aivars Zeltiņš skaidro, ka jauno hokejistu treniņi notiksies attālināti drošības pēc, kaut arī tādas prasības no atbildīgiem dienestiem nav. Šorttrekisti un daiļslidotāji nekrustojās ar hokejistiem un var turpināt treniņu procesu. Drošības pasākumi ieviesti piesardzības nolūkos, lai maksimāli mazinātu iespēju slimībai izplatīties. 

"Zemgale/LLU" pārcelto spēļu saraksts (var tikt mainīts ar laiku):

10.10.2020. – Mogo/LSPA – Zemgale/LLU;

14.10.2020. – HS “Rīga” – Zemgale/LLU;

18.10.2020. – Olimp/Venta 2002 – Zemgale/LLU;

21.10.2020. – Zemgale/LLU – Prizma/IHS;

24.10.2020. – Zemgale/LLU – Liepāja.

Foto: no arhīva


Pievieno komentāru

Komentāri 5

janis1

Lasot rakstu un skatoties skzemgale ledus noslodzes grafikā īsti nevar saprast - vai tikai visas hokeja grupas 10 dienas trenēsies attālināti un pārējās (šorttreks, daiļslidošana, SSG) turpina klātienē........

pirms 16 dienām, 2020.10.12 10:49

mia

VAI TIEŠĀM NEVAR BEZ SPORTA PANDĒMIJAS LAIKĀ! SPORTA LIELVALSTS!

pirms 16 dienām, 2020.10.12 14:57

krišs

Šī nav patiesa informācijas, klātienes treniņi nenotiek tikai HOKEJISTIEM.

pirms 16 dienām, 2020.10.12 15:04

jānis

Vispār pēc neoficiālas, bet diezgan drošas informācijas avota Zemgales komandā ir ap 75% no visas komandas saslimuši un visi slikti jūtoties nedēļu piedalījušies treniņos un treneri vadījuši visai skolai treniņus apzinoties, ka iespējams ir slimi.

pirms 15 dienām, 2020.10.13 10:26

Sports