Pauerliftings. «Apoloniešiem» panākumi Polijā 6

Jūnija pirmās nedēļas nogalē Ribņikas (Polija) centrālajā sporta kompleksā norisinājās Eiropas amatieru čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Latviju un Jelgavu tajā pārstāvēja seši sporta kluba «Apolons» pārstāvji.

Savās svara kategorijās par Eiropas čempioniem kļuva: Jana Jansone (sieviešu grupā šāds panākums viņai ir jau trešo gadu pēc kārtas), Eduards Matvējevs (junioriem) un Renārs Dronga. Renārs pie tam uzstādīja jaunu Eiropas un pasaules rekordu. Senioru grupā savās kategorijās nepārspēti palika Oļegs Illarionovs un Mihails Rekaikins, savukārt pagājušā gada Eiropas čempions Jānis Lasmanis sīvā cīņā šoreiz izcīnīja sudraba medaļu.Tagad kluba «Apolons» sportisti turpina gatavošanos Pasaules kausa izcīņai, kas septembra sākumā noritēs Ungārijā, informē treneris Edmunds Jansons.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ja jūs visi esiet tik gudri, kādeļ par jums neviens neko nedzird? Sportisti no Apolona piedalas daudzas versijās, un ja par to iet runa, tad IPF ir tā versija, kur Apolons startē visvairāk. Jus paši varat parādīt kādus rezultātus, vai jūs varat tikai sēdēt pie datora un rakstīt komentārus? Un ja iet runa par medaļam, tad nekur tas nedod pa velti, tās ir jānopelna, bet tādi kā jūs variet tikai komentēt citus. Izdāriet tā, lai par jums arī kaut kas būtu dzirdēts, nevis aprunājiet citus!

pirms 9 gadiem, 2011.12.19 23:07

Izskatās, ka sportists nezin atšķirību starp www.europowerlifting.org un www.powerlifting-ipf.com.

pirms 10 gadiem, 2011.06.13 10:06

sportists

Pirmkārt, nevis EPF, bet IPF :D
Federāciju ir daudz, un tā ir brīva izvēle kur startēt. Ja kas, Apolons piedalās arī IPF sačos ;)

pirms 10 gadiem, 2011.06.13 00:33

Kādi bija uzrādītie rezultāti, cik bija balībvalstu, kāda konkurence???
Ja runa iet par pasaules rekordu, tad ar kādu rezultātu tas tika sasniegts???

pirms 10 gadiem, 2011.06.09 10:40

Kas tā ir par pauerrliftinga versiju - WUAP ( World United Amateur Powerlifting)? Kapēc Appolons nestartē oficiālajā EPF ( Eureopean Powerlifting federation ) versijā?

pirms 10 gadiem, 2011.06.09 10:38

Sports