Peldbaseins – tikai izlašu dalībniekiem (FOTO)

Jelgavas Sporta servisa centra un LLU Sporta centra vadība pēc Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) lūguma, balstoties uz ārkārtas situācijas izsludināšanas dokumentā paredzēto iespēju Latvijas pieaugušo izlases, kā arī jauniešu un junioru izlašu sportistiem aizvadīt treniņus arī iekštelpās, atļāvusi stingri noteiktā kārtībā tos organizēt LLU Sporta nama baseinā, kas ir arī Specializētās peldēšanas skolas treniņbāze.

Kā informē LPF prezidents Aivars Platonovs, lai maksimāli samazinātu sportistu un treneru pārvietošanos un kontaktēšanos ar citām personām, federācija ir nolēmusi organizēt Latvijas izlašu sastāvā iekļauto sportistu treniņus sadarbībā ar tās juridiskajiem biedriem pēc reģionālā principa, katrā no tiem paredzot vienu izlases treniņu bāzi un deleģējot vienu izlases treneri un vienu trenera asistentu. „Ņemot vērā Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas sasniegumus un Latvijas izlasēs iekļauto sportistu skaitu, federācija par lietderīgāko risinājumu uzskata Zemgales reģionā dzīvojošo sportistu izlašu treniņus organizēt Jelgavā, LLU Sporta centra peldbaseinā.”

Skolas direktore Zelma Ozoliņa bilst, ka šāds lēmums pašreizējā situācijā ir apsveicams, un apstiprina, ka nodarbības tiek organizētas, ievērojot visus noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus „kovid” izplatības ierobežošanai. Izlases treneres Ingas Arnītes un trenera asistentes Astras Ozoliņas vadībā divās sportistu grupās darbojas kopumā 24 peldētāji. „Baseina celiņā vienlaikus drīkst atrasties divi, pārvietojoties ārpus tā, distancēšanās un masku lietošana ir obligāta,” skaidro I.Arnīte.

Vairāk lasiet 14.janvāra "Zemgales Ziņās"


 

Foto: Ruslans Antropovs

 

Pievieno komentāru

Sports