Peldētājiem jauni personīgie un Jelgavas rekordi

LLU Sporta nama baseinā bez skatītāju klātbūtnes aizvadītas Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas sezonas atklāšanas sacensības. Kā ziņo skolas direktora vietnieks Māris Lindenbaums, divās dienās dažādās distancēs startēja ap pusotra simta dažāda vecuma sportistu: “Piedalīties varēja jebkurš mūsu skolas audzēknis.  Daudziem tās bija pirmās sacensības mūžā.” Gūti arī vairāki atzīstami rezultāti. Tā treneres Ingas Arnītes audzēknis Matīss Kaktiņš (attēlā) 13–14 gadu vecuma zēnu konkurencē sasniedza jaunus Jelgavas rekordus 50 metros  tauriņstilā (25.75) un 100 metros kompleksā (1:03.06). Pirmo reizi sporta meistarkandidāta normatīvu 50 metru tauriņstila distancē izpildīja Anželikas Paegles audzēknis Ivans Kuzņecovs.

 

Ātrākie pa distancēm: 

50m brīvais stils meitenes:

Veronika Gorškova                  00        28,57   I

Jana Dobrjanska                      01        28,91   I

Sofija Vanaga-Stūre                07        29,42   I

50m brīvais stils zēni:

Emīls Dūmiņš                          99        24,22   SMK

Maksims Ņikitins                     02        24,76   SMK

Sergejs Židkovs                                    02        25,05   I

50m brass meitenes

Laura Šinkus                            04        36,28   I

Rūta Šķirus                              07        38,09   II

Arta Japina                              03        39,37   II

50m brass zēni:

Matīss Zariņš                           03        31,41   I

Mariuss Kristians Gustiņš        05        33,08   I

Kārlis Vilciņš                            06        33,98   II

100m tauriņstils meitenes:

Anna Marija Zelmene             04        1:18,64            II

Viktorija Striško                       08        1:21,48            III

Evelīna Talkuškina                  07        1:24,42            III

100m komplekss meitenes:

Elīza Lagzdiņa                         03        1:09,27            SMK

Laura Šinkus                            04        1:13,18            I

Tīna Annija Gedrovica            06        1:17,59            II

100m komplekss zēni:

Andris Skuja                            00        59,62   SMK

Maksims Ņikitins                     02        1:02,12            I

Matīss Kaktiņš                         05        1:03,06            I   Jelgavas rek. 13-14 g.v.

100m uz muguras meitenes:

Renāte Artamonova                02        1:09,22            I

Angelina Sidorova                   05        1:12,87            II

Anastasija Fortele                   07        1:15,44            II

100m uz muguras zēni:

Roberts Gūtmanis                   04        1:00,28            I

Germans Golcvarts                 03        1:01,35            I

Kristians Brenčs                      06        1:03,08            I

200m brīvais stils meitenes:

Veronika Gorškova                  00        2:20,82            I

Zane Markova                         07        2:36,38            II

Anna Apšeniece                      06        2:38,06            II

200m brīvais stils zēni:

Artis Jurgens                           03        2:09,00            I

Alens Butāns                           03        2:12,25            II

Ivans Kuzņecovs                      04        2:13,50            II

 

200m brass meitenes

Rūta Šķirus                              07        3:06,40            II

Luīze Adamoviča                     07        3:08,43            II

200m brass zēni

Kārlis Vilciņš                            06        2:48,41            II

50m tauriņstils meitenes

Elīza Lagzdiņa                         03        30,06   I

Renāte Artamonova                02        30,92   I

Jana Dobrjanska                      01        31,55   I

50m tauriņstils zēni

Jevgeņijs Boicovs                    97        25,26   SMK

Maksims Ņikitins                     02        25,51   SMK

Matīss Kaktiņš                         05        25,75   SMK Jelg. rek. 13-14 g

50m uz muguras meitenes

Laura Šinkus                            04        32,05   I

Veronika Gorškova                  00        33,47   I

Anastasija Fortele                   07        34,45   II

50m uz muguras zēni

Maksims Ņikitins                     02        27,26   SMK

Roberts Gūtmanis                   04        27,73   I

Emīls Dūmiņš                          99        29,90   II

100m brīvais stils meitenes:

Arta Japina                              03        1:07,43            II

Elizabete Sproģe                     04        1:08,42            II

Zane Markova                         07        1:10,06            II

100m brīvais stils zēni:

Jevgeņijs Boicovs                    97        52,22   SMK

Pauls Audzēvičs                       03        55,93   I

Artis Jurgens                           05        56,48   I

100 m brass meitenes:

Laura Šinkus                            04        1:22,10            II

Rūta Šķirus                              07        1:24,72            II

Sofija Vanaga-Stūre                07        1:28,66            II

100m brass zēni:

Kārlis Vilciņš                            06        1:14,76            II

Gļebs Petrils                            05        1:20,06            II

Andrejs Petrovecs                   07        1:29,98            III

200m komplekss meitenes:

Tīna Annija Gedrovica            06        2:46,81            II

Evelīna Talkuškina                  07        2:56,65            III

200m komplekss zēni:

Germans Golcvarts                 03        2:13,18            SMK

Andris Skuja                            00        2:13,20            SMK

Nikolass Deičmans                  06        2:23,41            I

200m uz muguras meitenes:

Angelina Sidorova                   05        2:34,98            I

Valērija Baduna                                  06        2:42,55            II

Anna Geraseva                                    07        2:50,34            II

200m uz muguras zēni:

Ivans Kuzņecovs                      04        2:29,09            II

Juris Kalnietis                          09        2:45,75            III

Vladislavs Fortels                    08        3:14,53            IV

Foto: Jelgavas Specializētā peldēšanas skola

Pievieno komentāru

Sports