Personīgie rekordi Saldū

“Sportland” kausa otrā posma sacensībās Saldū, kas pulcēja šosezon Latvijā līdz šim kuplāko dalībnieku skaitu, bija pārstāvēti un labus rezultātus guva arī vairāki Jelgavas pilsētas un novada vieglatlēti. Trenere Laila Nagle, kas uz Saldu bija aizvedusi 10 savus audzēkņus, atzīst, ka lietainajos un vējainajos laikapstākļos sezonas pirmajās lielākajās sacensībās sasniegti ļoti labi rezultāti. “Gandrīz visi uzlaboja personīgos rekordus,” viņa uzslavē savējos.

Sieviešu konkurencē ar jaunu personīgo sasniegumu (24,48 sek.) 200 metros finišēja Jelgavas BJSS sportiste Māra Anna Zīverte, finišējot tūlīt aiz uzvarētājas Sindijas Bukšas (24,07).  No novada Sporta centra audzēkņiem savukārt personīgais rekords 400 metru barjerskrējienā (1:07,76) otrajā vietā U18 konkurencē ierindoja Madaru Ozoliņu.

Trešo vietu ar 11,79 metru tālu lodes raidījumu starp pieaugušajiem ieņēma pilsētas sporta skolas audzēknis Maksims Korotkovs, bet otro vietu, aizgrūžot 3 kilogramu smaguma lodi 11,97 metrus tālu, izcīnīja Elva Vestarta, kuras treneris Jelgavas novada Sporta centrā ir Imants Roziņš.