Piedalīsies Pasaules čempionātā orientēšanās sportā

Jūlija sākumā uz Čehiju dosies 11 Latvijas orientieristi, kas kvalificējušies Pasaules čempionātam orientēšanās sportā. Latvijas izlasi šoreiz veido 11 sportistu sastāvs. Viena no izlases sportistēm ir arī Jelgavas novada sporta skolas audzēkne – Elza Ķuze. Elza piedalīsies vidējā distancē un sprintā, informē Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Enija Kreicberga-Kapša,

Pasaules čempionātā Latvijas izlasi veidos Edgars Bertuks, Artūrs Pauliņš, Mārtiņš Sirmais, Rūdolfs Zērnis, Uldis Upītis, Andris Jubelis un dāmas Sandra Grosberga, Inga Dambe, Līga Valdmane, Irita Puķīte, Elza Ķuze. Rezervistos plānoti arī divi Jelgavas novada sporta centru pārstāvoši sportisti- Rihards Krūmiņš un Signe Sirmā.

Kā norāda organizatori, šis čempionāts nebūs viegls, meža distancēs daba nebeigs pārsteigt ar savu krāšņo, reljefaino daudzveidību, kā arī sprinta distancēs vēstures aura neatstās vienaldzīgos.

Meža stafešu komandu sastāvi vēl nav nosaukti un tiks izlemti čempionāta laikā. Sākotnēji bija plānots, ka čempionāts notiks tikai meža distancēs- vidējā, garā, stafete, taču pagājušajā gadā nenotikušo sacensību dēļ programmai ir pievienots arī sprints un sprinta stafete.

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā norisināsies Čehijā no 3. līdz 9. jūlijam.

Foto: alnis.id.lv

Pievieno komentāru

Sports