Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmajā ģimeņu skvoša turnīrā uzvar jelgavnieki

Latvijas pirmajā ģimeņu komandu turnīrā skvošā visas godalgas izcīnīja jelgavnieki. Nepārspēti šajā jaunā formāta turnīrā palika Baiba Lulle un Pauls Rozenvalds, otrā vieta Uldim un Unai Ulmaņiem, trešie – Armands un Lukass Kanči, informē organizatori.

Abu pirmo vietu ieguvējiem kā pirmie, spēcīgākie numuri spēlēja vecāki, savukārt, Kanču ģimenē komandas līderis bija 13-gadīgais Lukass. Tāpat līderu lomu, vismaz skvoša sacensībās, uzņēmās Helvis Parādnieks tandēmā ar tēti Imantu, kā arī Helmuts Vītols, spēlējot kopā ar mammu Ilzi Zilveri.

Kopumā pirmajā turnīrā piedalījās deviņas komandas no Jelgavas, Rīgas un Pļaviņām, tostarp pāris, kuriem šīs bija pirmās sacensības.

Spraigas cīņas izvērtās apakšgrupā, kurā spēlēja Parādnieki, Elīza un Marlēna Dombrovskas (vienīgā komanda no divām dāmām!) un Kanči. Uzvarētāju noskaidrošanai nācās rēķināt visos geimos iegūto punktu starpību.

Komandas spēcīgākais spēlētājs jeb pirmais numurs spēlēja ar pretinieku komandas pirmo numuru, otrais – ar otro. Lai arī pamatā skvošs ir individuāls sporta veids, šajā turnīrā ģimenes dalībnieki bija viena komanda, kurā svarīgs bija katra spēlētāja katrs izcīnītais punkts, un, vienam komandas spēlētājam zaudējot, otrs varēja izcīnīt uzvaru, kā tas nereti arī notika.

“Latvijā ir vairākas ģimenes, kur ar skvošu aizrāvušies vecāki šajā azartiskajā sporta veidā ievelk arī bērnus, bet nereti gadās arī otrādi. Ir vairākas ģimenes, kurās ar skvošu aizrāvušies brāļi, māsas, pāri vai arī skvošisti kļūst par pāriem. Lai veicinātu nodarbošanos ar skvošu kā ģimenisku aktivitāti, Latvijas Skvoša federācija (LSF) atbalstīja pirmā ģimeņu turnīra rīkošanu. Diemžēl, vairākas ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties šajā turnīrā, bet potenciālo dalībnieku loks ir daudz plašāks, tādēļ iecerēts šādus ģimeņu sacensības rīkot arī turpmāk. Piedaloties lielākam dalībnieku skaitam, turnīrs varētu notikt Rīgā, iespējams, izveidojot divu līmeņu grupas, kā arī pieaicinot citu valstu spēlētājus,” informē turnīra organizatore, LSF valdes locekle Baiba Lulle.

Rezultāti:

1. Baiba Lulle / Pauls Rozenvalds

2. Uldis Ulmanis / Una Ulmane

3. Lukass Kančs, Armands Kančs

4. Helvis Parādnieks / Imants Parādnieks

5. Oļegs Solovjovs / Sofija Solovjova

6. Ilze Zilvere / Helmuts Vītols

7. Elīza Dombrovska / Marlēna Dombrovska

8. Edgars Kokorevičs / Lita Kokoreviča

9. Vilnis Šķipars / Liene Šķipare

Organizatoru foto

Pievieno komentāru

Sports