«Poliurs/Ozolnieki» kļuvuši par Gada balvas sportā 2011 nominantiem 2

Latvijas Gada balva sportā 2011 žūrija nosaukusi balvas pretendentus astoņās nominācijās: Labākais Latvijas sportists, Labākā Latvijas sportiste, Labākais tehnisko sporta veidu sportists, Labākais Latvijas treneris, Labākā Latvijas sporta spēļu komanda, Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos, Gada uzlecošā zvaigzne un Gada sporta notikums Latvijā.

Šogad Latvijas Gada balvai sportā kategorijā «Labākā Latvijas sporta spēļu komanda» nominēta arī volejbola komanda «Poliurs/Ozolnieki», kas Latvijas un Igaunijas apvienotā vīriešu volejbola čempionātā – «Schenker» līgā –ieguvusi 3.vietu.Kopumā tiks pasniegtas 13 metālmākslinieka Arvīda Endziņa veidotās balvas – piramīdas. Balvu pasniegšana kļuvusi par gaidītu tradīciju un prestižu valsts mēroga sporta notikumu, kas pulcē Latvijas sporta zvaigznes, gada lielāko panākumu guvējus, daudzsološus jaunos talantus, kā arī Latvijas sporta dzīves vadītājus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bez 3. vietas Schenker līgā, VK "Poliurs/Ozolnieki" vēl ir arī 2011.gada Latvijas Kausa ieguvēji un Latvijas volejbola čempionāta sudraba medaļnieki.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 12:37

Sports