Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RAF mikrorajonā rīkos jauniešu orientēšanās sacensības 1

Turpinot vasaras sezonas "Jaunieši var!" projektu pasākumus, 5. augustā RAF mikrorajonā norisināsies Jelgavas 4. un 6. vidusskolas, kā arī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolēnu rīkotas orientēšanās sacensības jauniešiem. Tās ļaus iepazīt gan šo Jelgavas rajonu, gan līdzīgi domājošus vienaudžus. Interesenti aicināti iepriekš pieteikties, informē Jelgavas Jauniešu centrs.

Kā informē pasākuma organizatori, RAF mikrorajonā nav daudz vietu, kur jauniešiem pavadīt brīvo laiku – trūkst kafejnīcas vai vietas, kur pulcēties. Pasākums galvenokārt paredzēts tiem jauniešiem, kuri dzīvo šajā mikrorajonā un mācās tuvējās skolās. Orientēšanās sacensību laikā būs jāatrod dažādas ēkas un industriālās celtnes. 

Sacensības notiks komandās pa četri. Komandas sastāvā var būt jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kā arī katrā komandā var būt viens pieaugušais. Sacensību mērķis, kā skaidro organizatori, ir pierādīt citiem, ka arī mikrorajonos jauniešiem tiek rīkoti pasākumi, sarīkot aktivitātes sev un skolas biedriem, lai vasarā varētu interesantāk un lietderīgāk pavadīt brīvo laiku. 

Pasākums noritēs 5. augustā no pulksten 12 līdz 15. Sākums – Jelgavas 6. vidusskolas stadionā. 

Orientēšanās sacensībām iepriekš jāpiesakās pa e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv. Pieteikumā jānorāda katra dalībnieka vārds, uzvārds, vecums, skola, tālruņa numurs un e-pasts. Tālrunis informācijai – 29433212. 

"Jaunieši var!" ir Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkots jauniešu iniciatīvu projektu konkurss, kurā jau piekto gadu Jelgavas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas var iegūt finansējumu sava projekta realizācijai. Šogad konkursā atbalstu guvuši 14 projekti par kopējo summu 3500 eiro. 

Foto: pixabay.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports