Sezonas pirmie vieglatlētu mači – „Sportland” kauss Jelgavā (FOTO)

Sestdien, 5. jūnijā, Jāņa Lūša stadionā Jelgavā aizvadīts sacensību “LVS/Sportland kauss” pirmais posms. Sezonas pirmie kausi tika sadalīti 34 disciplīnās, un vienu no trofejām izcīnīja jelgavniece, BJSS treneres Lailas Nagles audzēkne Māra Anna Zīverte, uzvarot 400 metru barjerotajā distancē ar rezultātu 1:01,34.

Ap 300 dalībnieku, tostarp arī viesi no Lietuvas, sacentās divās vecuma grupās – U18 un pieaugušo, kas apvienoja arī U20 un U23 sportistus. Konkurējot ar valsts spēcīgākajiem vieglatlētiem, savus spēkus sezonas pirmajās oficiālajās sacensībās pārbaudīja arī vairāki mājinieki – Latvijas izlases kandidāti – no Jelgavas pilsētas un novada.

Goda pjedestāla augstāko pakāpienu iekaroja M.A.Zīverte, kurai līdz ar uzvarētājas kausu pienācās arī „Sportland” dāvanu karte 100 eiro vērtībā. Trešo vietu izcīnīja jelgavniece Dace Šteinerte diska mešanā (49,55 m), kur pirmās divas ieņēma lietuvietes (uzvarētājai Zinaidai Sendriūtei 57,80).

Sacensību augstvērtīgākos rezultātus pēc Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (World Athletics) punktu tabulām sasniedza Mareks Ārents kārtslēkšanā (5,51 m, 1132 p.) un Māra Grīva tāllēkšanā (6,37 m, 1079 p.)

 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports