Sieviešu hokejs. Jelgavnieces otrreiz pārspēj SHK «Laima» komandu (ar foto) 1

Svētdien, 6. martā, Krājbankas ledus hallē Jelgavā mājinieču komanda SHK «Zemgale»Latvijas atklātā čempionāta kārtējā spēlē ar 1:0 pārspēja turnīra pašreizējās vicelīderes SHK «Laima» hokejistes, tādējādi pret rīdziniecēm gūstot jau otro panākumu.

Pirmie un vienīgie vārti tika gūti pirmās trešdaļas 11. minūtē, kad Leldei Hartmanei pēc izrāviena uzbrukumā gar laukuma malu izdevās pārsteigt viešņu vārtsardzi Eviju Tētiņu.Turpinājumā jau norisinājās vairāk aizsardzības spēle, līdz mača beigām vēl četras reizes jelgavnieces pabija arī mazākumā, tomēr komandas kapteines Lolitas Andriševskas sargātie vārti palika neieņemti. Par to kopīgiem spēkiem līdz ar Lolitu un Leldi gādāja Eva Dinsberga, Žanete Vasiļevska, Ivita Krūmiņa, Anna Kubliņa, Aija Apsīte, Olga Ciprone, Ilze Veļugo, Zane Daibe, Lauma Tenase, Dārta Lazda, Ilona Ābola, Elīza Platā, Anna Katrīna Lagzdiņa un Liene Brikše.«Spēle šodien izdevās ļoti laba,» L.Andriševska pozitīvi vērtē gan to, ka pirmajām izdevies gūt vārtus, gan izturēt tiem sekojošo pretinieču spiedienu.Čempionāta pārliecinošas līderes joprojām ir profesionālā Minskas komanda «Panteras», «Laima» patlaban otrajā vietā, jelgavnieces – trešajā. Ar rīdziniecēm mūsējām vēl pēdējais mačs 27. martā, bet pirms tam SHK «Laima» aizvadīs divas spēles Minskā pret «Panterām», savukārt jelgavnieces 20. martā uzņems SHK «Sāga» komandu, kas turnīra tabulā ieņem ceturto vietu.«Ja veiksies pret «Sāgu», kurai diemžēl divās spēlēs iepriekš esam zaudējušas, tad vēl ir cerība pakāpties arī uz otro vietu,» spriež Lolita.