Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šovasar notiks pludmales volejbola turnīrs 1

Šovasar tiks rīkots Jelgavas pilsētas atklātais pludmales volejbola turnīrs, kam būs trīs posmi. Uzvarētāji tiks noteikti katrā posmā atsevišķi, rezultātus pa posmiem nesummējot. Pirmais posms notiks 18. jūlijā, otrais – 8. augustā, trešais – 29. augustā. Sacensību sākums – pulksten 12.15. Sacensības tiks aizvadītas Pasta salas pludmales volejbola laukumos, informē Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Turnīrā var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem (visi spēlēs kopā, nedalot atsevišķajās grupās pēc vecuma vai dzimuma). Piesakoties iepriekš – komandas vārdisko pieteikumu (vārds, uzvārds, dzimšanas gads un kontakttālrunis) iesūtot dienu pirms turnīra līdz pulksten 23.59 pa e-pastu vkbiolars@gmail.com –, dalība turnīrā ir bez maksas. Savukārt, piesakoties sacensību dienā sacensību norises vietā pulksten 12, dalības maksa ir 10 eiro.

Turnīrs notiks pēc spēkā esošajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem atvieglotā variantā. Katrs posms paredzēts divās kārtās: sākumā tiks izspēlēts grupu turnīrs, kurā katra komanda mērosies spēkiem ar savas apakšgrupas komandām. Otrajā kārtā iekļūs 16 stiprākās komandas. Uzvarētāji tiks noskaidroti pēc viena mīnusa play off sistēmas. Jāpiebilst, ka atkarībā no pieteikto komandu skaita izspēles kārtība var tikt mainīta. Katra posma 1.–3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām, diplomiem, piemiņas un naudas balvām.

Sacensības organizē volejbola klubs “Biolars/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. To mērķis ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā un valstī, mudinot jelgavniekus pilnvērtīgi izmantot pilsētas infrastruktūru.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports