Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Stabā” viss ir labāk pārredzams, teic volejbola tiesnesis Arnis Bergmanis

Kupli apmeklētie pludmales turnīri vasarā un nakts turnīri ziemā volejbolistu saimes vidū Valgundes pagastu padarījuši atpazīstamu vai visā Latvijā. Tikpat zināms noteikti ir to rīkotājs Arnis Bergmanis, kas vietējā Kalnciema vidusskolā gadiem koptajām jaunatnes volejbola tradīcijām tādējādi radis jaunas izpausmes. Pats Arnis gan nāk no Talsu rajona Vandzenes, turklāt volejbolu tur esot sācis spēlēt tikai 16 gadu vecumā. “Pirms tam nodarbojos ar vieglatlētiku, skrēju garos gabalus. Astotajā klasē sāku trenēties futbolā, bet volejbolam pievērsos vēl pāris gadus vēlāk, kad varēju iesaistīties arī vietējā vīru komandā,” atminēdamies pirmsākumus, Arnis parēķina, ka nu jau par neatņemamu dzīves sastāvdaļu kļuvušais hobijs ir stiprinājies 23 gadu garumā.

Svarīgs pavērsiens neapšaubāmi saistīts ar pārnākšanu uz dzīvi Valgundē, kur 2007. gadā izveidota vēlāk par novada izlases kodolu pārtapusī vīru volejbola komanda, nodibināts pagasta volejbola klubs un aizsākta arī jau minēto pludmales un nakts turnīru tradīcija.

Līdzās organizatoriskajām aktivitātēm Arnis joprojām ir arī aizrautīgs klasiskā volejbola un “bīča” spēlētājs laukumā, bet pēdējā laikā arvien biežāk manāms starp “Credit24” vīru meistarlīgas, Nacionālās līgas vai Baltijas sieviešu līgas tiesnešiem.

Vai no paaugstinājuma ir cits skats uz spēli?

Atbildes uz šo un citiem “Ziņu” jautājumiem – laikraksta 23. janvāra numurā publicētajā sarunā

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Sports