Triāls. Andris Grīnfelds priekšlaikus nodrošina Baltijas čempiona titulu 2

Baltijas čempionāta ceturtā posma sacensībās, kas notika Rīgas Brīvostas teritorijā Mangaļsalā, spēcīgākajā moto A klasē pie uzvaras tika šā brīža čempionāta līderis jelgavnieks Andris Grīnfelds, tādējādi jau pirms pēdējā posma (10.septembrī Traķos) nodrošinot sev Baltijas čempiona titulu.

Otrajā vietā pagājušā gada Latvijas čempions Kaspars Vērnieks, bet seškārtējais Latvijas čempions Renārs Agarskis šoreiz bija spiests izstāties tehnisku problēmu dēļ. Līdz ar šo sacensību posmu ir zināms un pieteikts Latvijas izlases sastāvs Pasaules Nāciju kausam 18. septembrī Tolmezo trasē Itālijā. «Izlases pamatsastāvā būs «Agarska triāla kluba» sportisti Renārs Agarskis, Andris Grīnfelds un Kaspars Vērnieks, visi no Ozolnieku novada. Komandā pieteikts arī kluba dalībnieks Artūrs Grīnfelds, kurš būs vai nu ceturtais izlases braucējs vai komandas asistents mehāniķis,» informē Latvijas Auto un moto sporta federācijas sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Kuļikovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nja

Nu prieks ka esi cempis bet nu konkurence nebija ne no tam lielakajam sakot ar kasparu Vernieku kurs audzina jaunos triala censonus..

pirms 10 gadiem, 2011.08.24 22:10

Sports