Triāls. Baltijas čempionāta posmā uzvar Renārs Agarskis 1

Baltijas triāla čempionāta trešā posma sacensībās šodien Priežkalnu trasē Ozolnieku novada Garozā augstākajā (A) meistarības grupā uzvaru izcīnīja Jelgavas «Agarska triāla kluba» sportists Renārs Agarskis.

Kopumā čempionāta trešajā posmā startēja 28 moto un 10 velo triālisti no Latvijas un Igaunijas klubiem. Nebija ieradušies spēcīgie somu sportisti, kas otrajā posmā iesaistījās godalgoto vietu sadalē, līdz ar to viss A grupas pjedestāls tika mājiniekiem. Otrajā vietā Andris Grīnfelds, kas ieņem līderpozīcijas trīs posmu kopvērtējumā, trešajā – Kaspars Vērnieks, kurš gan iepriekšējos posmos nav piedalījies.Vēl no «Agarska TK» Didzim Grundulim ceturtā vieta C grupā, kur spēcīgāki bija igauņi, Gatim Šuliņam trešā vieta D grupā un Mikum Hmeļņickim otrā vieta D mini grupā, bet Artūrs Grīnfelds un Didzis Grundulis ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu «brīvajā klasē», kur tiek startēts ne ar triāla, bet jebkura cita veida motocikliem.Svētdien turpat Priežkalnos – Latvijas atklātā čempionāta trešā posma sacensības un «Sherco» motociklu desmitgades Latvijā balvas izcīņa, kur, gaidāms, atkal uz starta būs visi šodienas konkurenti. Sākums pulksten 11.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Didzis

bet Artūrs Grīnfelds un Didzis Grundulis ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu «brīvajā klasē», kur tiek startēts ne ar triāla, bet jebkura cita veida motocikliem.

Didzis Grundulis ir Ģirts Grundulis, jūs nejauši manu vārdu esat pieminējuši divas reizes.

pirms 10 gadiem, 2011.08.17 12:19

Sports