Vai jau piedalījies svētku mēneša izaicinājumā?

Potenciālos dalībniekus uzrunā Jelgavas Sporta servisa centrs (JSSC), aicinot skrējējus, nūjotājus un vienkārši pastaigu cienītājus iesaistīties valsts svētku mēneša izaicinājumā, krājot un reģistrējot kopīgi pieveiktos kilometrus. “Mūsu mērķis ir līdz 30. novembrim iesaistīt 1836 unikālos dalībniekus (tik, cik kilometru gara ir Latvijas robeža) un pēc kopā pieveiktās kilometrāžas “izmērīt” Jelgavas spēku un izturību,” par ideju pastāsta JSSC sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko. Dalībnieks šajā laikā laikā distanci, skrienot, nūjojot vai soļojot, var veikt arī vairākkārt. 

JSSC atgādina arī, kā savu veikumu reģistrēt vai pieteikt: “Viedierīcē lejuplādē aplikāciju “Endomondo”, atrodi tajā izaicinājumu “Latvija, lai Tev mūsu spēks un izturība!” un reģistrē tur savas fiziskās aktivitātes, ko var izmērīt kilometros. Ja tehnisku iemeslu dēļ neizdodas pievienoties izaicinājumam aplikācijā, tad sūti informāciju pa e-pastu novembraskrejiens@inbox.lv. Jānorāda vārds, uzvārds, veiktais attālums kilometros un datums, kurā distance veikta. Ja izaicinājumā piedalījusies klase vai treniņu grupa, skolotājam/trenerim jāiesūta informācija: skola, klase, dalībnieku skaits, kopā pieveiktie kilometri un datums, kad distance veikta.” 

“Noslēgumā visi dalībnieki piedalīsies izlozē, kur paredzētas vairākas Sporta servisa centra pārsteiguma balvas,” atgādina A.Fomenko un atklāj, ka līdz šodienas, 24. novembra, pusdienlaikam 1034 dalībnieki kopīgi jau pieveikuši 23077,28 kilometrus.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports