«Ielūdz Ozolnieki» trešā kārta: pretvējš un personīgie rekordi (FOTO)

«Skriet vienmēr sanāk pret vēju,» ar smaidu bilst aizrautīgā «Stirnubuka», «Skrien Latvija» un, protams, arī pašu kluba rīkotā seriāla «Ielūdz Ozolnieki» dalībniece Ilze Pelēce. Kopā ar viņu šodien uz starta līnijas 5 kilometru distancei un personīgajiem rekordiem bija gatavi vēl teju pussimts skrējēju.

No «Ielūdz Ozolnieki» piedāvātajām trīs iespējām 10 kilometrus skrēja divi desmiti dalībnieku, 24 paši jaunākie un vecākie bija izvēlējušies 2,2 kilometru attālumu.

Garākajā distancē pirmais no vīriem finišēja SK «Ozolnieki» sportists rīdzinieks Māris Pakārklis, bet no dāmām ātrākā bija mājiniece Dace Kovaļevska. Piecos kilometros nepārspēts palika Ozolnieku skrējējs Raivo Veļiks, bet mājiniece Daiga Dābola (20:38) šķērsoja finiša līniju tikai divas sekundes aiz uzvarētājas ogrēnietes Lauras Kazākas. Īsākajā skrējienā no zēniem ātrākais – Daigas dēlēns Rihards Laidiņš, no meitenēm – baušķeniece Loreta Ozola.

Līdzās bezpersoniskās elektronikas fiksētajiem netrūka arī «blociņā ierakstāmu» personīgo sasniegumu. Tostarp par 10 minūtēm ātrāk, salīdzinot ar iepriekšējo kārtu, finišēja Raivo (17:49), par nepilnām trīs minūtēm – Dace (45:54), un savu labāko rezultātu šosezon «Ielūdz Ozolnieki» skrējienos (29:50) sasniedza arī pirms starta uzrunātā un pretvēja neietekmējamā Ilze.


Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Vieglatlētika