Jelgavas nakts pusmaratons: no mājiniekiem ātrākie – Raitis Kraslovskis un Anastasija Geraseva (FOTO) 8

«Bigbank» «Skrien Latvija» šāgada pusmaratonu sērijā vēl nepieredzētu skrējēju skaitu – vairāk par 4200 reģistrētu dalībnieku – 23. jūlija vakarā pulcēja trešais Jelgavas nakts pusmaratons. Starp teju septiņiem simtiem, kas pieveica garāko distanci, ātrākie no mājiniekiem bija Anastasija Geraseva un Raitis Kraslovskis.

Divu ātrāko Jelgavas vīru – R.Kraslovska un Salvja Brasava – sacensība, kā jau abi iepriekš sarunā ar «Ziņām» paredzēja, norisinājās plecu pie pleca. Trasē fiksētie rezultāti apliecina, ka ikviens no četriem distances apļiem pieveikts sekundi sekundē. Finišā – Raitim 1:21:59, bet divu iepriekšējo nakts pusmaratonu ātrākajam jelgavniekam Salvim – 1:22:00.

Anastasija, seriāla iepriekšējos skrējienos piedalījusies 10 kilometru distancē, šoreiz īsi pirms starta izlēma, ka skries pusmaratonu. «Man Jelgavas trase ir vismīļākā, šeit nav kalnu, ļoti labi jūtu tempu un varu to vienmērīgi sadalīt. Skriet bija viegli un patīkami,» jau pēc finiša sastaptā Anastasija apstiprināja, ka savas «Sportlat» komandas interesēs skries pusmaratonu arī atlikušajās seriāla kārtās.

Desmit kilometru «Nike» skrējienā ātrākie no jelgavniekiem bija un pašvaldības dāvātās balvas nopelnīja Anastasija Vidončikova un Oskars Stāmers, piecu kilometru tautas skrējienā – Sigita Lapiņa un Oskars Blaus.

Pusmaratonā uzvarēja rīdzinieks Dmitrijs Serjogins (VSK «Noskrien») un cēsiniece Lelde Neimande.

Vairāk par pasākumu – nākamajā «Zemgales Ziņu» numurā.Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Pepija

mēs šodien nūjošanas koptreniņā dzirdējām līdzīgus komentārus...laikam vakardienas nūjotāji nomaldījušies :D Bet, jelgavnieki ir aktīvi, un sporto katru dienu, ne tikai uz sacensībām :)

pirms 4 gadiem, 2016.07.24 23:37

km

Var gan, tikai jāmāk:)

pirms 4 gadiem, 2016.07.25 09:57

es daru tā....

taisi prtsc, iekopē paint, apgriez un saglabā jpg.....

pirms 4 gadiem, 2016.07.25 19:31

autors

Nu Raita nopelnam jāsaka paldies arī Salvim,kurš tikai 1 sekundi zaudēja.

pirms 4 gadiem, 2016.07.25 19:37

Vieglatlētika