Nakts pusmaratons sāksies 22.15 2

Jau trešo gadu aicina viens no lielākajiem sporta notikumiem Jelgavā – Jelgavas nakts pusmaratons –, kas šogad sportot gribētājus pulcēs 23. jūlijā.

Lai dalībnieki vēl labāk varētu izbaudīt pilsētu tumsā, organizatori starta laiku plānojuši mazliet vēlāk, nekā tas nolikts iepriekš – pulksten 22.15, ziņo pašvaldība. Tradicionāli pasākuma laikā plānota arī kultūras izklaižu un aktivitāšu programma trasē un ārpus tās – sacensību centrā Pasta salā.

Pašvaldība arī šogad atbalsta pilsētas iedzīvotājus, piedāvājot iespēju 500 skrējējiem pusmaratonā piedalīties bez maksas. Bezmaksas reģistrācijas kvotas sadalītas šādi: bez maksas varēs skriet 100 pusmaratonistu, 200 desmit kilometru un 200 piecu kilometru distances skrējēju. Tāpat neierobežots skaits dalībnieku bez maksas varēs nūjot, dalības maksa nav jāmaksā arī bērniem.

Pirms pusmaratona «Nike + Run Club» piedāvā kopīgus treniņus katru otrdienu pulksten 18 un sestdienu pulksten 10 kopā ar treneriem Aļonu Fomenko, Nataļju Gorškovu un Ritvaru Dombrovski.  Pulcēšanās treniņiem – Pasta salā.

Vairāk informācijas sports.jelgava.lv, jelgavaspusmaratons.lv vai bigbankskrienlatvija.lv.Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Koma

Kad bus pliko skrejiens(nevaru uzlikt garumzimes).Kaut ka Jelgavina atpaliek Valsts meroga. Saraujam!

pirms 4 gadiem, 2016.06.28 00:03

forbes

pliko skrejiens nebus,bus nakamgad pliko gajiens Jelgvas svetkos(ari nevaru salikt garumzimes)

pirms 4 gadiem, 2016.06.30 17:34

Vieglatlētika