ZOC stadionā sacenšas pustūkstotis vieglatlētu (FOTO)

Vasaras sezonas pirmās plašākās vieglatlētikas sacensības – «Sportland» kausa izcīņas III posms – Zemgales Olimpiskā centra stadionā pulcēja 520 dalībnieku no visas Latvijas un arī Šauļiem Lietuvā. Notika arī cīņas par trenera Ulda Samsona piemiņas balvu, kas pienācās par uzvaru diska mešanā un augstvērtīgāko rezultātu starp jelgavniekiem.

Diska mešanas sektorā spēcīgākie izrādījās Jelgavas novada Sporta centra (JNSC) pārstāvji Oskars Vaisjūns un Inga Miķelsone, bet nominācijā «Par sacensību augstvērtīgāko rezultātu starp jelgavniekiem» balvu ieguva pilsētas sporta skolas audzēkne Anna Ševčenko.

Ingai tā bija dubultuzvaras diena – diska mešanā viņa pārspēja jelgavnieci Daci Šteinerti, atstājot savu sīvāko konkurenti otrajā vietā, un izcīnīja zelta medaļu arī lodes grūšanā. Anna savukārt iekaroja 400 metru skrējēju pjedestāla otro pakāpienu, bet uz trešā tajā kāpa JNSC pārstāve Inese Nagle.

Vēl no JNSC sportistiem trešo vietu 400 metru skrējienā ieguva Kristers Kalniņš, otro U16 konkurencē – Emīls Vīgants, bet otro vietu šķēpmešanas sektorā izcīnīja Artis Čakšs, kas tagad mācās Murjāņu Sporta ģimnāzijā. Otrais U16 grupā lodes grūšanā bija Jelgavas BJSS audzēknis Andris Buske.


Foto: Maija Laizāne, JSSC un Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Vieglatlētika