ZOC stadions – Baltijas jauno vieglatlētu rīcībā (FOTO)

Zemgales Olimpiskajā centrā ar priekšsacīkšu sacensībām sācies Baltijas Bērnu vieglatlētikas festivāls. Ap pustūkstoša dalībnieku vidū ir jaunie sportisti no Latvijas un Lietuvas. Kā pastāsta Jelgavas Sporta servisa centra sporta pasākumu organizatore un Jelgavas BJSS vieglatlētikas trenere Aļona Fomenko, mūsu pilsētas pārstāvju šajā saimē ir ap četri desmiti, bet Jelgavas novada Sporta cetra trenere Edīte Čakša atklāj, ka abas ar kolēģi Lailu Nagli atvedušas 13 audzēkņus. 

Festivālā trīs vecuma grupās spēkiem mērojas 2005., 2006. un 2007. gadā dzimušie bērni, sacenšoties deviņās disciplīnās. Latvijas jaunajiem vieglatlētiem šī ir arī atlase uz starptautiskām sacensībām 21. jūnijā Polijā, uz kurieni dosies pa vienam zēnam un meitenei no katras vecuma grupas – uzvarētājam 60 metru, 300 metru, 600 metru un 1000 metru skrējienā, tāllēkšanā un augstlēkšanā, bumbiņas mešanā.

Festivālu organizē Jelgavas Sporta servisa centrs sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību un Jelgavas Vieglatlētikas klubu. Fināli ZOC stadionā otrdien no pulksten 11.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Vieglatlētika