Virslīga: «Jūrmala» un «Jelgava» nospēlē neizšķirti

Ar uzvaru Latvijas čempionātu Virslīgā šodien sāka «Ventspils» futbolisti, kuri savā laukumā pārliecinši ar 4:0 (1:0) guva virsroku pār «Jūrmala - V.V.» futbolistiem. Daugavpils «Daugava» savā laukumā ar 3:1 uzvarēja debitanti «Gulbeni». 1. kārtas pēdējā mačā neizšķirti nospēlēja «Jūrmala» un «Jelgava» - 1:1, ziņo sportacentrs.com.

Mača sākumā gan Jelgavas, gan Jūrmalas komanda spēlēja diezgan aktīvi, tomēr nekas bīstams ne pie vieniem vārtiem netika izveidots. 13. minūtē lieliskā pozīcijā nonāca Daņilovs, taču Bogdanovs spēja glābt savu komandu. Bumbu vairāk kontrolēja jūrmalnieki, kuri arī izpildīja pāris sitienus. ‘’Jelgavai’’ pirmajās 25 minūtēs, ja neskaita Malašenoka izrāvienu, vairāk momentu nebija. Puslaika otrajā daļā iniciatīvu pārņēma jelgavnieki – pie ‘’Jūrmalas’’ vārtiem tika izpildīti vairāki stūra sitieni, kā arī labi sitieni padevās Lazdiņam un Kļimovam, tomēr abās reizes jūrmalniekus glāba vārtsargs. Jau kompensācijas laikā labs moments bija Belovam, bet Bogdanovs bija vietā – pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts.Otrā puslaika sākumā bumba pabija ‘’Jelgavas’’ vārtos, tomēr tiesnesis fiksēja aizmuguri. Spēle pārsvarā risinājās laukuma vidusdaļā. Mača 71. minūtē pēc stūra sitiena ‘’Jelgava’’ atklāja mača rezultātu – veiklākais vārtu priekšā bija komandas centra pussargs Lazdiņš – 1:0. Ilgi gan jelgavnieku prieki nebija, jo jau pēc piecām minūtēm pēc piespēles no labās malas vārtus guva Zeņkovs. Tuvojoties mača beigām, ļoti ātrs pretuzbrukums padevās Daiņa Kazakeviča vadītajiem vīriem – ļoti labā sitiena pozīcijā nonāca Bogdaškins, tomēr bumba pēc viņa sitiena lidoja mazliet garām vārtu tālajam stūrim. 87. minūtē teicama iespēja bija Belovam, kurš no dažiem metriem sita pāri vārtiem. Mača izskaņā komandas vēl apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, tomēr vārti vairs netika gūti – 1:1.