Volejbols. «Biolars» ļauj «Lāsei» atspēlēties, «ozīši» jau finālā (ar foto) 1

Šodien, 2. aprīlī, «Schenker» līgas nacionālā čempionāta otrajā pusfināla spēlē Zemgales Olimpiskajā centrā VK «Biolars/Olaine/Jelgava» volejbolisti ar 1:3 piekāpās «Lāse-R/Rīga» vienībai, tādējādi sērijā līdz divām uzvarām ļaujot izlīdzināt rezultātu.

Pirmajā mačā Rīgā uzvarējuši ar 3:1, «Biolars» volejbolisti arī mājas spēli sāka cerīgi. Pirmais sets ritēja punkts punktā un pēc 25 minūtēm noslēdzās ar 26:24 mājinieku labā.Otrajā notikumi norisinājās līdzīgi un arī rezultāts tāds pats, tikai galotnē veiksmīgāk nospēlēja viesi. Toties trešajā «Biolar» komandas rindās iestājās negaidīts «sastingums». Kļūmes aizsardzībā un vāja izdoma uzbrukumā ātri vien noveda pie 10 punktiem mīnusā, un līdz seta beigām mājinieki tā arī neatguvās (13:25).Cerības noslēgt sēriju jau šodien būtu saglabājis panākums ceturtajā, un vienubrīd jau šķita, ka tas nav neiespējami (8:7, 16:16), tomēr veiksme bija pārgājusi laukuma otrā pusē. 21:25 setā, 1:3 spēlē, un rīt «Biolars» vienību gaida izšķirošais mačs Rīgā.Tikmēr «Poliurs/Ozolnieki» komandai pēc pirmās uzvaras 3:0 savās mājās pret «Daugavpils Universitāti» arī atbildes spēle šodien Daugavpilī bija trīs setu garumā, un līdz ar to jāgatavojas finālam, kas sāksies 13. aprīlī un norisināsies līdz trīs uzvarām.