Volejbols. «Biolars» līdzīgā spēlē piekāpjas igauņiem Pērnavā un Jelgavā

Jaunās «Schenker» līgas sezonas otrajā spēlē šodien Zemgales Olimpiskajā centrā VK «Biolars» komanda četros setos (22:25, 20:25, 25:15, 23:25) piekāpās Tallinas Tehniskās universitātes komandai «TTÜ». Tādējādi igauņi, kas vakar piecos setos pārspēja «Poliurs/Ozolnieki» volejbolistus, no pirmā izbraukuma mājās dosies ar pieciem punktiem turnīra tabulā.

«Neprecizitātes servēs, nepietiekams darbs blokā,» «Biolara» galvenais treneris Jurijs Deveikus uzskaita neveiksmes cēloņus, kas acīmredzot bijuši arī par iemeslu labi sāktajai, bet no rokām izlaistajai spēlei vakar Pērnavā pret vietējo «Pärnu VK» (25:21, 25:21, 14:25, 24:26, 9:15). Protams, esot jāņem vērā arī tas, ka šīs papildinātā sastāvā komandai ir pirmās spēles jaunajā sezonā.Lai gan galarezultāts šodien ZOC hallē liecināja par viesu pārsvaru, skaistas aizsardzības un uzbrukuma izspēles netrūka abās laukuma pusēs. Pirmajā setā mājinieki turējās punkta atstatumā (13:14, 18:19, 20:21), un tikai pašā galotnē nospēlēja neveiksmīgāk. Otrajā līdzīga situācija atkārtojās pēc 20:20. Trešajā igauņiem acīmredzot šķita, ka uzvara jau tuvu, bet par to neliecināja tikšana vien līdz 15 punktiem. Ceturtajā tomēr atkārtojās pirmo divu scenārijs – vēl 21:22 un 23:24, bet tad pēdējo vārdu teica «TTÜ» volejbolisti.«Biolara» rindās visvairāk punktu (23) guva komandas kapteinis Andrejs Jamrovskis, 15 Anda Cimoškas, 14 Rolanda Ozoliņa kontā.