Volejbols. «Biolars» paliek bez medaļām 7

«Schenker» līgas nacionālā čempionāta izšķirošajā spēlē par bronzas medaļām «Biolars/Olaine/Jelgava» volejbolisti šodien, 10. aprīlī, Zemgales Olimpiskā centra hallē ar 1:3 piekāpās «Daugavpils Universitātes» vienībai, tādējādi zaudējot sērijā ar 1:2 un paliekot ceturtajā vietā.

Mājiniekiem pamatsastāvā laukumā devās Andrejs Jamrovskis, Edgars Baiks, Pēteris Aukmanis, Vjačeslavs Grimailovs, Mārtiņš Šimkuss un Mārcis Jirgensons, kuru spēles gaitā epizodiski nomainīja Reinis Pekmanis. Libero pozīcijā – Egils Tišanovs, bet traumas dēļ jau otro maču malā sēdēja Rolands Ozoliņš.Pirmajā setā ritēja līdzīga spēle, un notikumi laukumā šķietami neliecināja par mača gana augsto likmi. Taču ārējais miers acīmredzot slēpa daļu iekšējās nervozitātes – mājinieki setu zaudēja ar 22:25.Otrajā toties pamatīgi «sanervozējās» daugavpilieši, paliekot pie 15 punktu atzīmes. Trešajā beidzot atraisījās īstās volejbola emocijas ar aizsardzības epizodēm, un retais punkts tika gūts pirmajā uzbrukuma piegājienā. Abos tehniskajos pārtraukumos «Biolars» bija vadībā (8:7 un 16:12), taču turpinājumā daugavpilieši rezultātu sāka audzēt straujāk, līdz panāca 22:22 un, veiksmīgi bloķējot mājinieku centienus, – arī 25:22.Diemžēl līdzīgi izvērtās arī ceturtais sets – mājinieku sākotnējā iniciatīva seta vidusdaļā pārgāja pretinieka pusē. Galotnē gan «Biolara╗ volejbolisti vēl centās glābt, ko var un no 21:24 pietuvojās punkta attālumā, tomēr pēdējais vārds palika daugavpiliešiem (25:23).«Biolara» galvenais treneris Jurijs Deveikus pēc spēles bija nerunīgs, vien atzina jau iepriekš teikto, ka pietrūkst spēlētāja ceturtajā zonā, un kopumā nospēlēts atbilstoši komandas pašreizējiem spēkiem.

Komentāri 7

Semo

Visās vecuma grupās ir vismaz pa 10 - 12 audzēkņiem un komandas spēlē pietiekami labā līmenī. Volejbolā pat ne tuvu nekā tāda nav.

pirms 10 gadiem, 2011.04.13 10:43