Volejbols. «Biolars» piekāpjas «Lāsei» un spēlēs par bronzu 1

Šodien, 3. aprīlī, sporta namā «Daugava» Rīgā aizvadīta «Schenker» līgas nacionālā čempionāta pusfināla trešā spēle starp VK «Biolars/Olaine/Jelgava» un «Lāse-R/Rīga» komandām, kurā jelgavnieki atzina pretinieka pārākumu ar 1:3.

Pirmajā pusfināla mačā Rīgā «Biolars» svinēja 3:1 uzvaru, bet mājas spēlē 2. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā ar tādu pašu setu starpību piekāpās.Šodien Rīgā pirmos divus setus ar 25:21 savā labā noslēdza mājinieki. Trešajā «Biolars» volejbolistiem jau no sākuma izdevās izvirzīties vadībā un to noturēt līdz galam (25:19). Ceturtajā savukārt pēc pirmā tehniskā pārtraukuma (mūsējiem 8:7) lēnām, bet neatlaidīgi pārsvaru sāka audzēt «Lāse», un jelgavniekiem vairs neizdevās lauzt spēles gaitu – 20:25.Tādējādi «Biolars» volejbolistiem paliek iespējas cīnīties par Latvijas čempionāta bronzas medaļām ar «Daugavpils Universitātes» vienību, bet «zelta pāris» būs «Lāse» un «Poliurs/Ozolnieki».