Volejbols: dāmām un kungiem eksāmens pret Lietuvas komandām (papildināts ar FOTO)

Dāmu volejbola komanda "Jelgava” Baltijas līgas kārtējās spēlēs šajā nedēļas nogalē Jelgavas Sporta hallē uzņēma lietuviešu vienības “Kaunas ASU” un “Alytus”, bet “Biolars/Jelgava” vīri Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīja „Credit 24” meistarlīgas mačus pret EMI SM “Dubysa” un “Raseiniai”. Dāmas abas spēles noslēdza bez punktiem turnīra tabulā, bet vīri savai statistikai pievienoja piecus.

Abas lietuviešu sieviešu vienības turnīra tabulā atrodas attiecīgi ceturtajā un trešajā vietā, kamēr mūsējās traumu un neveiksmju dēļ pagaidām „dzīvojas” pa lejasgalu.

Sestdienas spēlē pret Kauņas vienību arī tika piedzīvots zaudējums, tomēr ne bez cienīga pretspara. Pirmajos divos setos tikušas līdz 18 un 20 punktiem, trešo mājinieces noslēdza ar 25:18 savā labā un ar 23:19 bija vadībā arī ceturtajā, taču uzvaru izlaida no rokām (23:25).

Svētdien jelgavnieces spēli sāka sparīgāk, pirmajā setā viešņas acīm redzami pārsteidzot, un noturēja arī 23:17 pārsvaru (25:21). Tomēr turmpāko spēles gaitu raksturoja iepriekšējai dienai līdzīgi “iekritieni”, no kuriem bija pagrūti izrāpties (18:25, 17:25 un 18:25). “Nebija Mairitas Baltiņas, kas izsaukta uz Latvijas U18 izlasi, traumu guva Madara Nemme, tomēr spēle aiziet arvien labāk un sākam atrast savu ritmu,” bez pārmetumiem maču vērtēja galvenais treneris Jānis Leitis. Sestdien rezultatīvākā jelgavniecēm ar 22 punktiem bija oktobrī par līgas labāko spēlētāju atzītā Linda Liniņa, 17 pievienoja Līva Sola, 12 – Simona Rozīte. Vairāk par 10 Linda un Simona iekrāja arī svētdien.

 Tikmēr vīri sestdien bez lielām pūlēm pārspēja Šauļu EMI SM “Dubysa” (gan vienu setu viesiem tomēr atdodot, – 25:21, 21:25, 25:22, 25:16), toties svētdienas cīniņš pret Raseiņu komandu izvērtās piecos setos. Pirmais aizritēja burtiski punkts punktā un noslēdzās ar mājiniekiem nelabvēlīgu 27:29. Otrā lielāko daļu mūsējie līdz 23:25 atradās iedzinējos. Trešajā potītes traumu guvušo Aivi Āboliņu nomainīja Vitālijs Cinne, ar jaudīgu uzbrukumu un servēm pavelkot līdzi arī komandas biedrus. Setā 25:19, un deviņi no punktiem V.Cinnes kontā. Ceturtajā jau no sākuma iegūtais pārsvars tika noturēts līdz beigām – 25:21. Savukārt piektajā atgriezās pirmā seta sīkstā nepiekāpība, un punktu skaitīšana apstājās tikai pie 21:19 – šoreiz jelgavnieku labā. Rezultatīvākie Viktors Koržeņevičs ar 21, V.Cinne ar 20 un Kārlis Pauls Levinskis ar 17.

 

 FOTO: Ruslans Antropovs

 

Pievieno komentāru

Sports